Palący 3l/100km, mocny jak rakieta i ładny diesel

Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziołek
Posty: 28
Rejestracja: 06 sie 2010, 09:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Palący 3l/100km, mocny jak rakieta i ładny diesel

Post autor: Ziołek »

Witam.
No właśnie, wiadomo że takie rzeczy to tylko w erze, ale czy szanowna brać trajkowa mogła by mi polecić jakiś fajny silniczek, którzy mało spali przy normalnej jeździe (około 6l) a jednocześnie w miarę żwawy w dole obrotów i do tego dość ładny, co by nie było wstyd go na wierzchu mieć w trajce i połączyć go z automatem jakimś (oczywiscie cena też odgrywa dużą rolę)
Na początku myślałem żeby traję zbudować na czymś większym (nawet czekam czy kolega jakiejś V-ki albo Boxera nie będzie miał), ale powoli dochodzę do wniosku że przyda się w końcu jakiś oszczędny pojazd w rodzinie, a że wszyscy jeździmy na gnojówce to traja nie może odstawać. :mrgreen:
Narazie tylko badam teren bo i tak muszę kilka złotych wpompować jeszcze w auto, ale z nim też tak planowałem aż się udało, może tym razem nie będzie inaczej.
PS.
Przekładnię główną i zawieszenie pewnie bym wziął od BMW 3 E36 (2 takie na placu stoją), a jeśli mi się przełożenia nie spasują to mam wiele alternatyw w pracy.
PS2.
Silnik miałby być z przodu.
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Palący 3l/100km, mocny jak rakieta i ładny diesel

Post autor: Wiktor »

tylna belka z e36 sie nie nadaje z racji mocowani wachaczy do nadwozia
lepsza bedzie od e30 lub omegi, mercedesa
w zalaczniku belka e36
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
idą zmiany
Awatar użytkownika
Ziołek
Posty: 28
Rejestracja: 06 sie 2010, 09:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Palący 3l/100km, mocny jak rakieta i ładny diesel

Post autor: Ziołek »

Racja, trzeba będzie dobrać coś innego ewentualnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości