Witam wszystkich trajkowiczów.

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
ODPOWIEDZ
SEREK77

Witam wszystkich trajkowiczów.

Post autor: SEREK77 »

Witam wszystkich sorki że zamiast się najpierw przywitać to ja wypadłem z pytaniem o kupno trajki.Jestem z Jarosławia i jak do tej pory w temacie trajki zaszedłem tak jak widać do was .Niestety nie posiadam prawka kategorii A żonka nie bardzo chce abym w wieku 32 lat robił . Ja już jakiś 1 rok zaglądam po allegro za trajkami. Niestety konstruktor ze mnie marny przy aucie porobię kilka rzeczy ale żeby zabrać się za budowę trajki nie mam sprzętu i chyba mi brak troszeczkę odwagi np remontować malować mogę spoko ale żeby zacząć od zera kurcze panowie podziwiam was i sorki że tak powiem ale zazdroszczę .Niestety tak się stało, że troszeczkę jeszcze podupadłem na zdrowiu więc na budowę sam nie mam szans ale chętni bym kupił trajeczkę kasy nie mam strasznie ale coś tam odłożyłem panowie pomóżcie :) powiedzcie ile powinienem mieć kasy pozdrawiam wszystkich i szacuneczek dla ludzi tworzących takie cudeńka
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2009, 20:08 przez SEREK77, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Post autor: Czarek-trike »

Powitać :wink:
Może określ jaką byś chciał trajke, jaki silnik, z przodu czy z tyłu, itp
Poza tym zaglądaj na allegro, tam ich kilka stoi.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

powiedz ile zamierzasz wydać na traję, a coś dopasujemy. Powitac kolegę....
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości