Witam...

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
ODPOWIEDZ
T.W.81

Witam...

Post autor: T.W.81 »

Witam wszystkich zarażonych wirusem trajki, pojazdu jeszcze dość egzotycznego i wywołującego duże zainteresowanie a prostego w budowie i dosyć taniego w porównaniu z budową customowego motocykla.
Złapałem tego wirusa i w poszukiwaniu jakichkolwiek materiałów dotyczących budowy, trafiłem na waszą stronkę i stwierdzam że jest genialna:) Opisy, instrukcje, porady i ludzie życzliwi chętni pomóc.
Mam już ogólny zarys tego co chciałbym zrobić, podoba mi się bardzo rama "kowala" do której dołożyłbym przód typu springer, wolałbym jednak zrobić amortyzowaną bo będzie przeznaczona na dwie osoby a zrobienie podwójnej kanapy z dobrą amortyzacją może nie być proste...
Na to jeszcze będzie czas, narazie zajmę się gromadzeniem części, silnik + skrzynia 126p, koła, widelec i inne pierdołki, potem przyjdzie czas na ramę.
W tym roku rozbieram na części opla omegę więc niektóre elementy mogą się przydać, jeśli nie mnie to może wam:)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2009, 20:12 przez T.W.81, łącznie zmieniany 1 raz.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Witaj, fajnie że Ci się podoba u nas. Bardzo mnie to cieszy. W każdym razie jak rozbierasz omegę to wrzuc od niej silnik w traję, wtedy bedzie miło sie jezdziło. :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Wodzu
Posty: 1601
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Lokalizacja: Przechlewo
Kontakt:

Post autor: Wodzu »

Mam nadzieje,ze Twoj zapal nie skonczy sie na jednym poscie na owej stronce;)
Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz również mądrze pytać.
3oo

Post autor: 3oo »

Siemka i powodzenia w konstrukcji;)
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Post autor: Czarek-trike »

Powitać :mrgreen:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
mateo
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:49
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna/Warszawa/Kielce
Kontakt:

Post autor: mateo »

Witaj :cool: !
Fakty zazwyczaj są proste.Świetnie nadają się do naginania...
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: WITAM...

Post autor: Wiktor »

T.W.81 pisze:Witam wszystkich zarażonych wirusem trajki, pojazdu jeszcze dość egzotycznego i wywołującego duże zainteresowanie a prostego w budowie i dosyć taniego w porównaniu z budową customowego motocykla.
Złapałem tego wirusa i w poszukiwaniu jakichkolwiek materiałów dotyczących budowy, trafiłem na waszą stronkę i stwierdzam że jest genialna:) Opisy, instrukcje, porady i ludzie życzliwi chętni pomóc.
Mam już ogólny zarys tego co chciałbym zrobić, podoba mi się bardzo rama "kowala" do której dołożyłbym przód typu springer, wolałbym jednak zrobić amortyzowaną bo będzie przeznaczona na dwie osoby a zrobienie podwójnej kanapy z dobrą amortyzacją może nie być proste...
Na to jeszcze będzie czas, narazie zajmę się gromadzeniem części, silnik + skrzynia 126p, koła, widelec i inne pierdołki, potem przyjdzie czas na ramę.
W tym roku rozbieram na części opla omegę więc niektóre elementy mogą się przydać, jeśli nie mnie to może wam:)
Z omegi jest moja traja
Witaj
idą zmiany
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: WITAM...

Post autor: Luksky »

Wiktor pisze: Z omegi jest moja traja
Witaj
sorry ale muszę :)

OPEL? :) to za czesci teraz będziesz płacił w rublach :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wiktor »

a kto ich kuoił
WOŁGA??
idą zmiany
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Wiktor pisze:a kto ich kuoił
WOŁGA??
nie wiem, ale może nareszcie kupując opla i gasząc światło w garażu, właściciel nie będzie słyszał korozji :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wiktor »

ja mam pierwszego Opla ktorego nie żre
i coraz wiecej chromoniklu ma :mrgreen: :mrgreen:
idą zmiany
T.W.81

Post autor: T.W.81 »

Nie będzie z opla, przynajmniej narazie, do zrobienia takiego potwora trzeba trochę doświadczenia... Narazie chcę zacząć od 126p i tak jak pisałem najpierw kompletuję warsztat, mig będzie lada dzień, tig też niedługo, piaskarka czeka na poskładanie, poza tym reszta pierdół jest, ojciec robi ogrodzenia i inne takie (podobnie jak kowal) do tego trochę maluje, znajomego mam dobrego mechanika no i przede wszystkim zapał do pracy.
Mimo że pracuję przed komputerem, majsterkowanie jest moją pasją, nic mnie tak nie odpręża jak usmarowanie się po łokcie a to wydaje mi się już jakimś początkiem... :mrgreen:
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Eee, nie bedzie tak źle. Jak masz tyle pomocników to spokojnie możesz byc kierownikiem a robota i tak pójdzie :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Socrates
Posty: 541
Rejestracja: 01 kwie 2009, 21:19
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Socrates »

Cześć T.W też składam na malcu i nie jest tak żle w poniedziałek odbieram malunki areogfrfem i zrobię zdjęcia Na razie.
3oo

Post autor: 3oo »

Stasiu i T.W.81... przypominam, że to powitalnia jest, a nie wychwalarnia!!
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Post autor: Lipa »

3oo pisze:że to powitalnia jest, a nie wychwalarnia
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości