Silnik LR V-8

Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu.
ODPOWIEDZ
jogi

Silnik LR V-8

Post autor: jogi »

Jedyny słuszny (moim zdaniem oczywiście) silnik od Traji to silnik z Land Rovera (range-rover) V-8 od 3.5 w góre. Moja następna traja będzie z takim właśnie silnikiem, a konkretnie 3.9l (178 km). Cały aluniniowy, wałek rozrządu w bloku, hydrauliczna regulacja zaworów, prosty ,lekki i niezawodny :D Do tego oczywiście automatyczna czterobiegowa skrzynia biegów i nomalnie sysunia!
[img]http://republika.pl/mytrike/v8i.gif[/img]
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez jogi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

ja cie kręce.....Jogi ty to masz chyba jakąś manie na punkcie duzych silnilów....ale sie niedziwie kochanych KM nigdy nie za wiele!
A ile taki silniczek kosztuje ??? bo to tez wazne
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
jogi

Post autor: jogi »

Znalazłem w Polsce 3.5l z 85 roku ze zmienionym kolektorem ssącym z wtryskowego na gażnikowy (dwa gażniki) wraz ze skrzynią automatyczna za 2.5 tys. Całe auto kupisz w niemczech już za 1000 - 1500 euro. Więc nie jest chyba tak tragicznie 8)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez jogi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

a co robisz traje??? kolejną!?
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 02:51 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Post autor: Gość »

No jakies tam plany na nastepną traje po głowie mi chodzą, ale czas i finanse chwilowo nie pozwalają na realizacje. Teraz to będę budował ale DOM!8) i wielki garaż oczywiście. A pózniej na pewno traje z tym silnikiem.
Apropo ten silnik nie jest duży.:lol: Duże to są amerykańskie bigblock'i. Chodzi mi głównie o moment obrotowy no i dzwięk V8 poprostu zwala mnie z nóg..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości