Trajka z motorynki...

Luźne rozmowy na temat trajek!
ODPOWIEDZ
boryskow

Trajka z motorynki...

Post autor: boryskow »

Witam. Mam problem. Będę kombnował cos dla mojego 4,5 letniego synka z motorynki (może akurat załapie bakcyla do takich konstrukcji) i o ile większośc potrzebnych mi części posiadam to zastanawiam się co założyć jako oś tylnią. Zawieszonko pozostanie"seryjne" z Romecika silnik chyba tez na miejscu (nie chodzi na razie o skomplikowaną konstrukcję), ale z tym tyłem mam kłopot. Przeciążeń raczej dużych nie podejrzewam za szeroko też nie musi być ale przydałoby się coś co nie prędko się ukręci, z zębatką też nie problem ale z hamulcem już tak. Może ktos już próbował co takiego robić lub ma ciekawe pomysły - pomoc i podpowiedzi mile widziane. Ja w temacie trike jestem laikiem (z mechaniką pojazdową nie) i chcę to zrobić jak juz wspomniałem dla dzieciaka, żeby się czymś zainteresował i nie musiał kiedyś siedzieć z winem w parku, dlatego nie wstydzę sie pytać nawet o rzeczy (może dla kogoś) ewidentnie proste i błache. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam. boryskow@interia.pl
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Post autor: andrew1985 »

Ostatnio zmieniony 18 wrz 2006, 17:40 przez andrew1985, łącznie zmieniany 1 raz.
boryskow

Post autor: boryskow »

Stary dzięki!!!! Spadłeś mi z nieba. Baaaaardzo poglądowe te fotki. O czyms takim myślałem. Nie wiedziałem tylko czy mozna tak nisko zapiąć amorki z tyłu ale teraz chyba sie nie boję. Pozostaje wykonać. Jeszcze raz dzięki.
jogi

Post autor: jogi »

I ja z TĄ trają przegrałem slalom w Zielonej.. :oops:
Uwierzył by ktos że to mozliwe?? :oops: :oops:

pozdro
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 2 gości