[27-28.03.2010] Moto Bazar w Poznaniu

ODPOWIEDZ
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

[27-28.03.2010] Moto Bazar w Poznaniu

Post autor: wisnia »

Ktoś się wybiera????
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: andrew1985 »

wisnia pisze:Ktoś się wybiera????
A gdzie ?
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: wisnia »

tak jak w tytule Poznański moto bazar w ten weekend. Ja będę w sobotę z rańca
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: andrew1985 »

wisnia pisze:tak jak w tytule Poznański moto bazar w ten weekend. Ja będę w sobotę z rańca
W tytule raczej brakuje słowa Poznański. Ja odpadam bo muszę jechać do szkoły ale pod koniec maja chyba też jest więc trają może wpadnę.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3677
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: bandit »

Powiem szczerze, że motobazary schodzą na psy i tyle. Organizatorzy patrzą tylko jak wyciągnąć coraz to większa kasę, dając praktyczne minimum, zgodnie z zasadą minimum wkładu maximum zysku. Prawda jest taka, że zdecydowaną większość części jeśli potrzeba to się kupi necie. Ale to jest tylko moje skromne zdanie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: yunkers »

Trudno się z tobą Bandit nie zgodzić, motobazary sprzed lat to była naprawdę fajna impreza, teraz jest od ciula odzieży, kasków, chińszczyzny.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: Luksky »

komercja, komercja.....to zabija tego rodzaju imprezy....i tak najwiekszy wybor daje ebay lub alledrogo, tylko dotknac nie mozna :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3677
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: bandit »

Junkers właśnie o tym mówię, kiedyś miały one klimat... nie to co teraz. Ale takie kijowe czasy mamy.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: yunkers »

Ale jakoś pozostaje sentyment i jak taka impreza odbywa się w Łodzi albo Katowicach to zawsze znajdą się chętnie i ja też zabieram się z nimi :D, a jest tak jak Luk pisze, internet oferuje większy asortyment tyle że w zaciszu czterech ścian i pomacać nie można ani przegrzebać gostkowi całej skrzynki rupieci w poszukiwaniu czegoś tam, nie wspominając już o targowaniu się co czasem prowadzi do zabawnych sytuacji i poznania całkiem ciekawych ludzi.
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: Lipa »

najlepszą rzeczą na takich bazarach jest obserwowanie ludzi. Duzi chłopcy grzebiący w skrzyniach - wydawało by się - ze złomem odnajdujący w starcie żelastwa tę jedną, upragnioną część.. Okrzyk radości i tryumfu, obraz spełnienia na twarzy, rozbiegany wzrok. Tuli się do siebie to cudo i ma się wrażenie, że złapało się Pana Boga za nogi !!!!! Unosisz kawał pordzewiałego klamota w geście zwycięstwa rozglądasz się do okoła i większość patrzy na ciebie jak na debila.. są jednak tacy, którzy dokładnie wiedzą co właśnie przeżywasz a na ich twarzach odnajdziesz zrozumienie, uśmiech. Wyglądają jakby wiedzieli, że upolowałeś milion złotych i zaraz się z nimi podzielisz, choć naprawdę nic z tego nie mają.... i to jest właśnie magia, magia motocykli...
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: MOTO BAZAR 27-28.03.2010

Post autor: Rob_trike »

no ja pamietam jeszcze motobajzly na Milionowej w Łodzi - piekne czasy aż sie łezka w oku kreci - te wyprawy Junakiem do Łodzi - targowanie - kupowanie od takich samych pasonatów - zapaleńców - nie handlarzy nastawionych na maxi zysk za smieci.... Czesci do Junaków za 1 zł - wymiana czesci, odebranie upragnionego wału po regeneracji do junaka .........

Wymiana pogladow - zachwycanie sie japonia - piekne klasyki - piwo o smaku piwa, palenie gumy na płycie baru, eeeeeeeech rozmarzyłem sie

to se ne wrati - nie ma szans :( :( :( :( :( :(
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Lipa
Posty: 1747
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:22
Krótki opis: <> POTWORNY GARAŻ <>
Lokalizacja: Lubicz Dolny
Kontakt:

Re: [27-28.03.2010] Moto Bazar w Poznaniu

Post autor: Lipa »

Rob na pierwszy motobajzel w Polsce, który był w Łodzi w '92 jechałem pociągiem w trampkach i z plecaczkiem... to co wtedy zobaczyłem było dla mnie WIELKIM światem
Czasem spotykasz ludzi, którzy pędzą przed siebie na zabój, złamanie karku.... czasem tak trudno ich kurwa wyprzedzić !!!
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: [27-28.03.2010] Moto Bazar w Poznaniu

Post autor: winda »

podróż z przygodami pociągiem do Łodzi zajęła mi tyle czasu że do powrotnego pociągu została jedna godzina.ale warto było.dla małolata to było przeżycie które odciska sie na całym życiu.choc przez chwile poczuc sie członkiem tej grupy.choc grupa o tym nie wiedziała :wink: .
albo człowiek zrobił sie miej podatny na wrażenia albo wrażenia juz teraz słabsze.a może to wiek robi swoje....
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10883
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: [27-28.03.2010] Moto Bazar w Poznaniu

Post autor: Rob_trike »

no bo wtedy to byly czasy "zapalencow" chorych na tą samą chorobe co my - teraz to jak pisalem wczesniej + otoczka nowobogackich starających sie na siłe stac motocyklistami + mega komercja nastawiona na zyski - sory ze tak pisze ale taka jest prawda

Kiedys jak stanąłem z motongiem na drodze - nie było ważne czym ktoś jechał czy był to Jun, MZ, czy np :shock: japonia :shock: zatrzymywal sie lub pokazywal gest czy wszystko ok czy trzeba pomóc - teraz nie ma szans - w zeszlym roku jechalem motocyklem widze ze koles cos duma na poboczu przy japoni - zatrzymuje sie i pytam czy trzeba pomóc - oczy wywalił - myslał ze mu wjebie albo okradne :shock:

To juz nie te czasy co kiedys :|
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości