Łagów 2022

Zloty i lokalne "spotkania" :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1338
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Łagów 2022

Post autor: Baran »

Kilka fotek z Łagowa, lubię ten zlot.
Jakoś tak mało motocykli przyciągnęło moją uwagę :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4312
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: Łagów 2022

Post autor: Arek »

Najważniejsze, Ze Tobie się podobało ;)
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5783
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Łagów 2022

Post autor: GREGOR »

Dla samego TURBO było warto, szkoda tylko że z Turbo został tylko Hofman 😉 zlocik zacny, czytałem trochę o tym miejscu i atmosferze, zazdroszczę Ci odległość, ale kto wie, może za rok 😉💪🏍😎
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1338
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Łagów 2022

Post autor: Baran »

GREGOR pisze: 11 lip 2022, 20:03 Dla samego TURBO było warto, szkoda tylko że z Turbo został tylko Hofman 😉 zlocik zacny, czytałem trochę o tym miejscu i atmosferze, zazdroszczę Ci odległość, ale kto wie, może za rok 😉💪🏍😎
Turbo i gościnnie Kupczyk, Ceti, Zenek Kutapasa...
Ale największą petardą była supergrupa Polish Metal Alliance, rozwalili system. Na scenie Pająk z Vadera, Hofman z Turbo, Cugowski, Sokołowski z Nocnego Kochanka, Kupczyk z Ceti, Koczorowski z Chainsaw i inni... Grają covery, ale poziom wykonania taki, że w glebę wbija na 2 godziny, show absolutny. Kolesie to giganci sceny, więc to co robią to Magia. Był to pierwszy w dziejach koncert tej ekipy, rozpierducha...
Gregor poszperaj na yuotubach, bo grupa powstała w czasie pandemii i właśnie na YouTubie robili kawałki 🤟
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5783
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Łagów 2022

Post autor: GREGOR »

Baran pisze: 12 lip 2022, 05:47
GREGOR pisze: 11 lip 2022, 20:03 Dla samego TURBO było warto, szkoda tylko że z Turbo został tylko Hofman 😉 zlocik zacny, czytałem trochę o tym miejscu i atmosferze, zazdroszczę Ci odległość, ale kto wie, może za rok 😉💪🏍😎
Turbo i gościnnie Kupczyk, Ceti, Zenek Kutapasa...
Ale największą petardą była supergrupa Polish Metal Alliance, rozwalili system. Na scenie Pająk z Vadera, Hofman z Turbo, Cugowski, Sokołowski z Nocnego Kochanka, Kupczyk z Ceti, Koczorowski z Chainsaw i inni... Grają covery, ale poziom wykonania taki, że w glebę wbija na 2 godziny, show absolutny. Kolesie to giganci sceny, więc to co robią to Magia. Był to pierwszy w dziejach koncert tej ekipy, rozpierducha...
Gregor poszperaj na yuotubach, bo grupa powstała w czasie pandemii i właśnie na YouTubie robili kawałki 🤟
No to, tym bardziej zazdroszczę😉 musiało być SUPER, wymieniasz gigantów polskiego rocka, więc trzeba tylko sobie wyobrazić co potrafią 😲💪😎
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Łagów 2022

Post autor: Czarek-trike »

Baran pisze: 11 lip 2022, 12:05 Kilka fotek z Łagowa, lubię ten zlot.
Jakoś tak mało motocykli przyciągnęło moją uwagę :wink:
kilka fajnych motorsów by wybrał ;) Jak Ci mówilem w sobotę wskoczyliśmy na traję i polecieliśmy na zlot do Polanowa..i było chujowo ;) Także w przyszłym roku szykujemy się na weekendowy Łagów ;)
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości