Silverado City 2022

Zloty i lokalne "spotkania" :)
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: dark »

Hej , nie ma Cię ...🤔
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Pomarańczka
Posty: 278
Rejestracja: 26 wrz 2021, 12:41
Krótki opis: Życie zaczyna się po 50-tce
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Pomarańczka »

Ha ha.
Jeszcze raz Dark dzięki za wszystko.
Do następnego
Pomarańczka
Nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę.
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: dark »

Kalisz wrócił ze zlotu na Strzała na jednym tankowaniu , Kowall dał radę wytrzymać z nami 😁 , obiadek w Głodnym Polaku zjedliśmy jeszcze razem i pojechał do Olesna . Silverado w tym roku jak dla mnie zajebiste a i cały poprzedzający tydzień przed złotem super , spełniłem jedno ze swoich marzeń nie zrealizowanych od kilku lat 🙂 objazd w kilka klubowych trajek kawałkiem Polski ,a było to tak : Zrobiłem 1240 km Wyruszyłem z Kalisza do Radziejowa tam wymieniłem sprzęgło w warsztacie naszego prezydęta , dzięki Rob (wiem że nie było łatwo) ale za to szybko , dalej do Białegostoku gdzie dogoniłem Kowalla z Kariną i tam też dołączył także Uno (Estonia ) dalej do Mikołajek gdzie przyjechał Rob i Rożek , z tamtad na Wyspę Kampinoska gdzie po drodze spotkaliśmy Arka i na miejscu Chapter Lubelski bez Windy , w Płocku dotarł Cicholc i ruszyliśmy do Radziejowa tam już czekał Winda i gdzie po krótkim servisie i kawie w garażu Prezydęta pojechaliśmy na upragnione Silverado . Dzięki za nominacje , nie ukrywam że jestem zaskoczony 100 % poparciem . Postaram się nie zawieść , ale też lekko nie będziecie mieli ...Zlot tegoroczny jak dla mnie zajebisty 👍👍👍...
Ostatnio zmieniony 19 cze 2022, 17:27 przez dark, łącznie zmieniany 5 razy.
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10878
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Rob_trike »

ja też juz "po bierzmowaniu" Syna więc czas na przeżycie jeszcze raz tych ostatnich dni :mrgreen:

Jak dla mnie te kilka dni z Wami pozwoliły mi się zresetować, naładować baterie i patrzeć ze spokojem w przyszłość .... przyszłość Klubu :D

Moje tegoroczne Silverado zaczęło się od środy w południe - szybkie pakowanie i o 12.30 ruszam z Radziejowa

Pierwsze 100 km nuda - autostrada i ogień na tłoki :mrgreen: Jednak po zjeździe z 30 km od Torunia coś mi klekocze i wkurza ucho - szybki osąd i myśl : to już jest nudne - co jadę do Rożka to się błotnik urywa" :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Zjazd na stację - szybka ocena i ... mam szczęście - odkręciła się całkowicie śruba - 17ka i po 5 minutach dalej w drogę ..
Nie ujechałem jednak daleko - Brodnica i pech - urywam jedyne cięgno od wysprzeglika sprzęgła Ocena - wniosek - bez spawarki mam przejebane... Do tego zaczyna lać ... Dzwonię po chałupach ludzi - co za dzicz - nikt nie ma spawarki ;/ Jednak jeden mówi że wie kto ma - jego syn przez płot mieszkający... Prose więc gościa by pozwolił pospawać - a on że nie bo nie będzie udostępniał garażu syna ale powinien o 14 wrócić z pracy... Kwitnę więc do 15.30 i ..... jest :)
20220615_145452.jpg
Szybko spawa i ruszam dalej....
Nie ujechałem jednak daleko bo z 30 km i .... huj strzelił to spawanie - urwane po raz drugi :evil:

Cudem znajduje mechanika ale go .... nie ma :( Żona przestraszona z piętra domu pyta o co chodzi :mrgreen: Tłumaczę, błagam i .... po wielu tel do męża - pozwala na szybkie połapanie byle czym i byle jak (migomat bez butli i nie działający a właściwie działający na jednym zakresie, no i brak maski buuuhahaha :lol: )- aby przed nocą zameldować się w Mikołajkach

Udało się o 19 Mikołajki i szybki obiad oraz nocne rozmowy Polaków i Estończyka :mrgreen:
20220615_193813.jpg
Następny dzień to już w sumie bajka - piekne okoliczności przyrody i spotkanie na Wyspie ...
20220617_114115.jpg
20220616_113458.jpg
Lecimy dalej - jak to w grupie a to to się popsuje a to tamto urwie - więc urywam tym razem nie cięgno a ukręcam wałek od dzwigni sprzegła ... Chuj z tym nie ma co dumać - do domu z 90 km więc może się uda :mrgreen: Zresztą sprzegło jest przereklamowane - na strzała dojeżdżam do domu gdzie uskuteczniamy szybką naprawe i lecimy do celu

Samo Silverado - bajka - cóż pisac Jestem dumny z Was i Klubu Zresztą wiecie bo byliscie Słowa nie opiszą tego :) Zbyt szybki powrót w sobote ale i tak jestem mega zadowolony
Dziękuję :D
p.s. niby do Silverado mam wg mapy coś ok 80 a wyszło 910 km :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Pomarańczka
Posty: 278
Rejestracja: 26 wrz 2021, 12:41
Krótki opis: Życie zaczyna się po 50-tce
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Pomarańczka »

Hej. Ja bez przygód dojechałem do was i do domu. Żałuje tylko, że spedziłem z wami tylko parę godzin. Świetnie bylo was poznac. Jeszcze raz dzieki za spotkanie i i kolejną szprycę trajkowego "wirusa". Dark dzieki jeszcze raz. Jak bedziecie w pobliżu dajcie znać. Zapraszam do Szczecina.
Nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę.
adasko719
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2014, 23:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: adasko719 »

Witam ja już też dotarłem do domu , było bardzo fajnie choć krótko , wszystkim dziękuję za rozmowę i postaram się być bardziej aktywny na forum aby wreszcie dołączyć do was jako członek klubu. Tylko proszę nie zrozumieć źle tego członka bo takim nie jestem.
Awatar użytkownika
Wojcieszek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2018, 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Wojcieszek »

Witam wszystkich. Jestem już w domu a szkoda... Pobyt w Silverado był fantastyczny ale taki krótki ... Bardzo się cieszę z możliwości spotkania z Wami. Dziękuję za otwartość i przemiłe przyjęcie. Teraz mam nadzieję na kolejne spotkania już wkrótce. Jestem zaszczycony przyjęciem do grona przyjaciół Trajkersów. Naszywkę "Brotherhood TRAJKERSI" (już naszytą na kamizelce) będę dymnie prezentował na wszystkich wypadach motocyklowych. Mam nadzieję że wszelkie drogi wiodące przez Bydgoszcz nie ominą moich progów.
Jeszcze raz dzięki za miłe przyjęcie.
Motobanan
Posty: 112
Rejestracja: 07 lip 2021, 21:37
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Motobanan »

My też już na miejscu ponad 1000km pękło i trochę mechaniki człowiek lizna dzięki za spotkanie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Patryk23
Posty: 77
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:16
Krótki opis: Jak nie widać to lux
Lokalizacja: Góra
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Patryk23 »

My również dojechaliśmy, cały lewy tył ochlapany olejem ze skrzyni ale jakos się udało dobrnąć do celu. Bardzo wszystkim dziękuje ja oraz moja wybranka której równiez się bardzo podobało :D Mam nadzieję że nadarzy się okazja do spotkania szybciej niż w następnym roku :D 8)
rożek
Member
Member
Posty: 3252
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: rożek »

Ja tradycyjnie - bez przygód technicznych. Dziś 470 km, 8 godzin w drodze. W sumie od wyjazdu do powrotu 1100 km. Przepraszam wszystkich z którymi się nie pożegnałem, ale musiałem wyjechać z rana. Szkoda że to tak krótko.
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4343
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Arek »

Nie narzekam na odległość, miałem blisko, tym razem pokazało się 592 km. Jak na zlot w Silverado - niemało. Było tak zlotowo i naprawdę razem. Nowy nabytek Customa, już umyty dokładnie, od wczorajszego wieczora pada, choć lepiej będzie tu pasowało określenie, gnoi. Pogoda też dała radę, może trochę aż "za", ale chyba nawet pozwoliła wrócić wszystkim na sucho. Mam nadzieję, że procent niezadowolonych z imprezy znów spadł. Do zobaczenia niedługo :)
adasko719
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2014, 23:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: adasko719 »

Witajcie ,widzę że pogoda na zlocie dopisała, bo dziś od rana pada a nawet sypie lodowymi kulkami
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Baran »

Dzięki chłopaki za spotkanie, jak zwykle było zajebiście.
Witek i Skorpion dzięki za pomoc na wyjeździe.
W sobotę po południu nie mogłem się śmiać, bo mi przepona siadła ze śmiechu :lol:
Dobrze było się spotkać.
PS. Rozmawiałem z kilkoma osobami o kasku szczękowym, mam silną motywację z powrotu
120km/h i jakiś owad, nie dość, że uderzył to jeszcze ukąsił...
To po okładzie z lodu, wcześnie prawie oka nie było
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
dark
Member
Member
Posty: 5290
Rejestracja: 14 mar 2010, 22:54
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: dark »

Na trasę minimum : to chusta na nos lub pod nos (nie paruje szyba) i blęda najlepiej ciemna 🙂
Jazda na motocyklu to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Baran »

dark pisze: 20 cze 2022, 09:19 Na trasę minimum : to chusta na nos lub pod nos (nie paruje szyba) i blęda najlepiej ciemna 🙂
Minimum spełniłem, chusta i okulary były :wink: , ale szczękowiec potrzebny
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14827
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: winda »

A myślałem Baran że juz brzydszy nie mozesz być :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14827
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: winda »

Coś chyba Wam zaczynam zazdrościć tych awarii. Odkąd przejąłem trajkę Szefcia jazda jest nudna. 1014 km z czego 535 km w 5.5h na jeden strzał.
Szefciu jak byś kiedys chciał odkupić niebieską trajkę....to Cię nie stać :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Jockey
Posty: 389
Rejestracja: 29 sie 2010, 09:00
Lokalizacja: Konin - prawie ;)
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Jockey »

Miła, fajna atmosfera ;)
Tym razem byłem, można powiedzieć, tak bardziej "incognito", nikt mnie nie rozpoznał ;)
Zastanawiałem się, czy to covid mnie tak zmienił, czy brak aparatu w ręku... ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Baran »

Kilka zdjęć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Baran
Member
Member
Posty: 1345
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:00
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Baran »

winda pisze: 20 cze 2022, 11:06 A myślałem Baran że juz brzydszy nie mozesz być :mrgreen:
Zazdrościsz :lol:
Mam piękne żonę i córkę, ona ma piękny motocykl,
nie mogę być, również piękny, tak świat nie działa...
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14827
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: winda »

Cytat z Silverado " Patrz to chyba Jockey! Nie . Jockey ma aparat." 😂
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
Jockey
Posty: 389
Rejestracja: 29 sie 2010, 09:00
Lokalizacja: Konin - prawie ;)
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Jockey »

winda pisze: 20 cze 2022, 13:12 Cytat z Silverado " Patrz to chyba Jockey! Nie . Jockey ma aparat." 😂
A to było jeszcze przed "naszą rozmową", czy już po? :mrgreen:
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14827
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: winda »

Przed ale to nie mój cytat
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1879
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: andrzejqs »

Żyję, w drodze powrotnej w korku na A1 testowalem uklad chlodzenia , spoko sprawdza się 93 - 98 st C wytrzymuje. Następnie od z nudów postanowiłem zająć się "" ekodrajwingiem" bo zostało mi z 5l paliwa a stacja za 80km , Na szczęście nie musiałem dymać z karnisterkiem . Wyjazd zamknął się w 1100 km.
Młody triker walnął 9 godzinny powrót i jestem z niego dumny że dał radę, 😀😀😀
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
Pomarańczka
Posty: 278
Rejestracja: 26 wrz 2021, 12:41
Krótki opis: Życie zaczyna się po 50-tce
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Silverado City 2022

Post autor: Pomarańczka »

👍👍👍 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości