Sprzedam

Wszystko związane z handlem od A do Z
ODPOWIEDZ
ksiezyc69
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2019, 19:49
Krótki opis: live to ride
Kontakt:

Sprzedam

Post autor: ksiezyc69 »

Sprzedam Yamahe 1600 rocznik 1999 Wildstar,z bocznymi kółkami-10 min zajmuje demontaż i mamy jednoślad...Nie chce lać wody-w 2017 miałem na niej wypadek,ona taknie ucierpiała jak ja....ale mniejsza o to...jest przygotowana do sezonu-osobiscie od zeszlego roku zrobiłem na nie około 1000km...swietnie...wrociłem na drogę-Bajka-kto przeszedł wypadek to wie o czym mówie-piszę-w moim przypadku urwana noga śpiączka i do dziś walka o nogę o powrót do normalności-ciężko ale do Przodu....więc zrobiłem przy pomocy kolegi Tygrysa z Działdowa wózek....uczę się nią jezdzić.nigdy nie jeżdziłem z koszem...ale dajemy radę-a tu znowu problemy zdrowotne walka o nogę i itp...chce ją sprzedac wraz z wózkiem lub wózek osobno...cena 30.000....do uzgodnienia....coś dołoże i spróbuje na trajce na bazie samochodu-chodzi o wygode dla nogi....zainteresowanych proszę o tel.608426821 na zdjeciach sa jeszcze opony Dunlop z białym pasem-ale są założone PIRELLI tak więc to jedyna różnica real a foty
traja6.jpg
traja6.jpg
traja6.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4911
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Sprzedam

Post autor: yunkers »

Poza zaintetesowaniem, ale chetnie zdjęcie tylu zobaczę
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Samuraj
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2021, 12:24
Kontakt:

Re: Sprzedam

Post autor: Samuraj »

Czy jest zarejestrowana jako motocykl...?
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Sprzedam

Post autor: adaśko »

Samuraj pisze: 27 kwie 2021, 20:30 Czy jest zarejestrowana jako motocykl...?
To motocykl z doczepionymi kółkami, w sumie kółek ma 4. Także podejrzewam, że jazda tym ustrojstwem po winklach daje dużo wrażeń :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość