Witajcie wszyscy właściciele trajek

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
ODPOWIEDZ
korba924
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:20
Kontakt:

Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: korba924 »

Witajcie wszyscy motocykliści jeżdżących na trajkach i lubię wszystkie trajki i się podobają i w moim profilu na fb mam znajomych jeżdżących na różnych motocyklach harleye honda goldwing trajki duże turystyczne Can Am-Spyder i jak będę miał prawo jazdy to kupię kiedyś swój motocykl harleya duże turystyczne Can Am-Spyder trajkę i na koniec honda goldwing i Ja mieszkam w świerczku w powiecie skarżyskim w świętokrzyskim a ja urodziłem się 17.10.1990 w Opocznie w woj.łódźkim ja mam teraz 30 lat i Od dziecka w latach dziewięćdziesiątych XX wieku miałem mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę i w 2000 roku ta choroba mi przeszła i mam od 2019 do marca 2022 roku stopień niepełnosprawności znaczny ale się nie poddałem i skonczylem szkole podstawową i gimnazjum w skarżysku kościelnym szkołę zawodową w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczych nr1 im.Janusza Korczaka w skarżysku-kamiennej w 2010 i 2012 roku skończyłem liceum uzupełniające w zespole placówek edukacyjnych wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej i może przyjmiecie motocykliści z całej Polski zaproszenie do swoich profili na fb tylko trzeba wpisać Hubert Korbecki spoko
Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4312
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: Arek »

Witaj, Korba. Ważne że masz marzenia, do których chcesz zmierzać, choć życie Cię nie oszczędza.. Tak trzymaj, Kolego :)
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5783
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: GREGOR »

Witaj Korba, mam Cię w znajomych od początku jak mam FB, pozdrawiam Cię i życzę spełnienia marzeń 💪😁
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7971
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: custom »

Witaj Korba . Ważne żeby dążyć do spełnienia marzeń i nie odpuszczać , wiem to z własnego podwórka . Raz odpuściłem i coś we mnie umarło więc szybko trza wracać na właściwą trajektorie.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: winda »

Witaj. Od dawna mam Cię w znajomych.
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3667
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: bandit »

Witam i ja! Powodzenia w dążeniu do celu.
OLAF
Posty: 240
Rejestracja: 26 lut 2017, 19:46
Lokalizacja: Góra
Kontakt:

Re: Witajcie wszyscy właściciele trajek

Post autor: OLAF »

Z GÓRY Witam :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość