Dźwignia Hamulca ręcznego

Karoseria, błotniki, lakierowanie, tapicerstwo, instalacja elektryczna i inne...
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

dlatego pytam bo dość sceptycznie podchodze do takich kwestii.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Tyci »

wisnia pisze:Gdzie dorabiacie linki wraz z pancerzami?? Ja mam za krótkie i jest kłopot...
ta druga f-ma od linek mieści się przy ul Leonarda w Poznaniu . Boczna od ul. Piątkowskiej. Postaram się załatwić dokładny namiar.
Awatar użytkownika
Wodzu
Posty: 1601
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Lokalizacja: Przechlewo
Kontakt:

Post autor: Wodzu »

Ja nie uzywalem nierdzewnej linki... jeden koniec tak jak mowie jesli potrzeba bylo tylko zgrubienie a jesli poprzczny slupek to kawalek miekkiego precika, male wiertelka a potem linka w precik i punktakiem zaklepywalem.... a na koniec spawarka potraktowalem wystajacy nadmiar linki z "slupka"
Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz również mądrze pytać.
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: wisnia »

Wodzu pisze:Ja nie uzywalem nierdzewnej linki... jeden koniec tak jak mowie jesli potrzeba bylo tylko zgrubienie a jesli poprzczny slupek to kawalek miekkiego precika, male wiertelka a potem linka w precik i punktakiem zaklepywalem.... a na koniec spawarka potraktowalem wystajacy nadmiar linki z "slupka"
Wybacz, ale nic z tego nie rozumiem...
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
Wodzu
Posty: 1601
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Lokalizacja: Przechlewo
Kontakt:

Post autor: Wodzu »

Wiem,nie potrafie pieknie mowic... :)
Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz również mądrze pytać.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3677
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Post autor: bandit »

tyci-pn pisze:
wisnia pisze:Gdzie dorabiacie linki wraz z pancerzami?? Ja mam za krótkie i jest kłopot...
ta druga f-ma od linek mieści się przy ul Leonarda w Poznaniu . Boczna od ul. Piątkowskiej. Postaram się załatwić dokładny namiar.
Dokładnie tam dorabiałem jedną linkę, mała firma schowana z boku. oto nr do nich 61 823 37 56 godziny otwarcia 07:00-16:00
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Tyci »

bandit pisze:
tyci-pn pisze:
wisnia pisze:Gdzie dorabiacie linki wraz z pancerzami?? Ja mam za krótkie i jest kłopot...
ta druga f-ma od linek mieści się przy ul Leonarda w Poznaniu . Boczna od ul. Piątkowskiej. Postaram się załatwić dokładny namiar.
Dokładnie tam dorabiałem jedną linkę, mała firma schowana z boku. oto nr do nich 61 823 37 56 godziny otwarcia 07:00-16:00[/quo Byłem dzisiaj po f-mie przy ul. Lonarda w poznaniu nie ma śladu.Zlikwidowano pół roku temu.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3677
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Post autor: bandit »

A to nawet nie wiedziałem. Ale w necie można znaleźć na nich namiary, które podałem. Konkurencja pewnie ich wygryzła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości