spotkanie Białystok

Zloty i lokalne "spotkania" :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: yunkers »

wciąż żałuje że nie mogłem być :(
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7519
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: pawlikTrike »

yunkers pisze:wciąż żałuje że nie mogłem być :(
Takie żałowanie się nie liczy ... ja cały czas żałuję, że mogłem być , a nie byłem... to dopiero jest żal :(
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: yunkers »

pawlikTrike pisze:
yunkers pisze:wciąż żałuje że nie mogłem być :(
Takie żałowanie się nie liczy ... ja cały czas żałuję, że mogłem być , a nie byłem... to dopiero jest żal :(
jak zwykle masz rację :D
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3229
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: kowall »

yunkers pisze:
pawlikTrike pisze:
yunkers pisze:wciąż żałuje że nie mogłem być :(
Takie żałowanie się nie liczy ... ja cały czas żałuję, że mogłem być , a nie byłem... to dopiero jest żal :(
jak zwykle masz rację :D
Chciałbym was obu pocieszyć ,że nie macie czego żałować ,ale niestety było by to wielką nieprawdą :D
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: GREGOR »

rożek pisze:kilka słów jak dojechać - współrzędne GPS są wcześniej ale dodatkowo napiszę:
wszyscy muszą znaleźć się na drodze Białystok - Lublin - to tzw krajowa 19 - nawet jeśli GPS pokazuje że możesz ominąć Białystok ( nie dotyczy ludzi jadących od Lublina ) to nie ryzykuj bo dojazd z 2 strony jest co najmniej bardzo słaby.
z Białego w/w drogą kierujemy się na Lublin ,po przyjechaniu około 9km na 71 kilometrze 6 słupek skręcamy w prawo na miejscowość Zagruszany. Z tej miejscowości kierujemy się na miejscowość Pasynki. Po minięciu znaku Pasynki po przejechaniu kilkuset metrów będzie mało widoczna droga w prawo - i tu trzeba skręcić. Jeśli wjechałeś na asfalt w Pasynkach to znaczy że jesteś na złej drodze - dosłownie 20 metrów przed asfaltem jest droga w prawo - na 2 zdjęciu jak zobaczycie te budynki tzn że za chwilę skręt w prawo. Później około 2 km, generalnie las i kilka mijanych zabudowań - działka będzie po lewej ogrodzona i widoczna z daleka - zjazd na działkę z tej drogi która prowadzi was od Pasynek
Pomyślałem że warto odszukać mapę dojazdu dla tych co nie byli lub zapomnieli jak dojechać :mrgreen:
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
rożek
Member
Member
Posty: 3259
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: spotkanie Białystok

Post autor: rożek »

mam zamiar to wkleić w temat - tylko muszę zdjęcie nowe zrobić, bo w międzyczasie zamiast garażu dom stanął
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości