Tylne zawieszenie i pierścienie dystansowe

Karoseria, błotniki, lakierowanie, tapicerstwo, instalacja elektryczna i inne...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czerwonyskorpion
Member
Member
Posty: 935
Rejestracja: 14 gru 2008, 09:05
Lokalizacja: Ługów
Kontakt:

Tylne zawieszenie i pierścienie dystansowe

Post autor: czerwonyskorpion »

Witam
mam pytanie :
czy po zastosowaniu pierścieni dystansowycz 38mm. przy tylnich bębnach w zawieszeniu od fiata 126p nie będą zbyd szybko wysiadały łożyska ?
kowal

Post autor: kowal »

Stary nic nie będzie się działo. Ja mam szersze i sztywne zawieszenie. A masa trajki jest mniejsza niż kaszlaka. Zakładaj bez strachu
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Ja mam jakies dystanse, sa na dość długich szpilkach, trzymają felgę i beben. Nic sie nie dzieje. Przez poprzedni sezon zrobiłem 3tys km legalnie i nielegalnie pewnie połowe tego (przed rejestracją).
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
czerwonyskorpion
Member
Member
Posty: 935
Rejestracja: 14 gru 2008, 09:05
Lokalizacja: Ługów
Kontakt:

Post autor: czerwonyskorpion »

Dzięki Koledzy za informację. widzę że na forum najczęściej można liczyć na wasze posty.
mam jeszcze jedno pytanie
robię taki sam kąt pochylenia tylniego koła jak w maluszku lecz ciężar trajki jest mniejszy , czy to nie będzie powodować ścinania zewnętrznej części opony.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

ja mam tył seryjny jak w maluszku, jak traja stoi pusta to wyglada z tyłu jak TATRA z łamanymi półosiami :) dopiero jak usiądę to nabiera geometri :) Ten typ tak ma. :) Nic sie nie zdziera, te pojazdy sa stosunkowo lekkie, wiec podejrzewam że wybaczają o wiele wiecej błedów konstruktorów aniżeli samochody.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 7580
Rejestracja: 24 lip 2008, 21:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wiktor »

Co do dystansów to moge powidziec ze spokojnie mozna jezdzic.
Ja mam zamontowane w moim transicie dystanse 40mm ze zmianą rozstawu na alufelgi od tuarega 17'' :lol: :lol:
link:
http://alonzoo.wrzuta.pl/obraz/502FxxPin2/
Dystanse poszerzające lub zmieniajace rozstaw moge bez problemu wyciac.
idą zmiany
Awatar użytkownika
Cicholc
Member
Member
Posty: 940
Rejestracja: 12 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Gąbin
Kontakt:

Post autor: Cicholc »

Witam ja mam u siebie dystansy założone 25mm a tylko dla tego bo musiałem założyc inne felgi z innym roztawem śrub (Suzuki Vitara 15X10") i jest OK
BORN TO BY WILD
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości