Dział "Trajki na zamówienie"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andrew1985
Posty: 383
Rejestracja: 19 lut 2006, 19:01
Krótki opis: Programista
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kontakt:

Dział "Trajki na zamówienie"

Post autor: andrew1985 »

Już kiedyś myślałem aby na portalu dać dział "trajki na zamówienie" w którym osoby, które robią trajki, ramy, części na zamówienie mogłyby reklamować swoje usługi.

Dlaczego taki dział chce założyć ? Otóż dlatego, że czasami dostaje maile czy nie zrobię komuś ramy, tajki czy czegoś innego na zamówienie (a ja takich rzeczy nie robię). A gdyby był taki dział to potencjalny zainteresowany sam by się zgłosił do osoby która to robi. A wiem, że na forum są takie osoby, które robią trajki na zamówienie i reklamują się np. na allegro. Więc chcę dać tym osobą możliwość zareklamowania się tutaj i jednocześnie ułatwić szukanie wykonawców tym którzy potrzebują takich usług.

Każdy kto by chciał mógłby przygotować swoją podstronę do tego dział zawierającą opis i zdjęcia wykonywanych swoich usług. Dział ten znajdował by się w lewym menu portalu.

Co wy na to ?
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Post autor: Sulkyrider »

Mamy dział "reklamy, oferty". Nie wystarczyło by rozszerzyć nazwę tego działu?
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

reklamy, oferty własnie do tego miał służyć, sadzilem, że WIktor i Kowal tam umieszcza swoje anonse, ale mnie olali ciepłym moczem wiec dlatego nic takiego tam nie ma, teraz pojawili się inni, ktorzy zawstydzili Turbodymomena i moga umieszczac swoje usługi. Bawimy sie w komercję za darmo - Umiesz cos zrobić, robisz to - to jest dział dla CIebie... Można dawac linki, telefony, kwoty, i wszystko co jest niedozwolone nigdzie wiecej w internecie. Tak to widzę....
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7985
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Post autor: custom »

Fajna sprawa . Na 100 % dam swoje oferty bo trajkowy temat u nas w PL jest bardzo bidny.
Martwi mnie tylko to , że większość chciałaby części , podzespoły albo gotowe trajki za pół darmo a to niezdrowo działa na zarobki biorąc pod uwagę koszty i włożone w budowę serducho .
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
szymon
Posty: 800
Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: szymon »

dlatego wiekszosc idzie na zachod. tam moze byc nawet gowno wazne ze sie swieci...
Znam jednak takie miejsce gdzie jest lepiej chodzić z nożem
Całe górne i podlasie wszyscy są za Kolejorzem...
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

customtrike pisze:Fajna sprawa . Na 100 % dam swoje oferty bo trajkowy temat u nas w PL jest bardzo bidny.
Martwi mnie tylko to , że większość chciałaby części , podzespoły albo gotowe trajki za pół darmo a to niezdrowo działa na zarobki biorąc pod uwagę koszty i włożone w budowę serducho .
jebaj malkontentów, jeżeli za drogo to nie kupuje po prostu, za marudzenie mozna dostac po misce :) Fajnie jakbyście poumieszczali swoje wyroby, i tak bedzie 1/4 ceny firmowych, bo Krzyżaków zza Odry z cenami popierdoliło już w 1410roku
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości