szprychy

Wszelakie sprawy techniczne, ktore nie maja swojego miejsca...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

szprychy

Post autor: kowall »

Jadąc trają przy większych prędkościach miałem drgania na kierownicy,podniosłem przednie koło i zbladłem -lużne szprychy-zacząłem je dociągać no i się zaczęło ,fela gnie się na wszystkie strony tylko nie na tę w którą musi -kurwa ręce opadają -macie jakieś porady jak się to robi bo niby proste , dociągasz żeby wyprostować a w innym miejscu się pierdoli :cry:
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10866
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: Rob_trike »

kowall pisze:Jadąc trają przy większych prędkościach miałem drgania na kierownicy,podniosłem przednie koło i zbladłem -lużne szprychy-zacząłem je dociągać no i się zaczęło ,fela gnie się na wszystkie strony tylko nie na tę w którą musi -kurwa ręce opadają -macie jakieś porady jak się to robi bo niby proste , dociągasz żeby wyprostować a w innym miejscu się pierdoli :cry:

cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość itd
tylko po troszku i nastepna
zerknij w necie na filmiki

ja bym nie miał tyle cierpliwości - Pawlik pewnie tak :D

https://www.youtube.com/results?search_ ... ocyklowego
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: winda »

jadąc przy większej prędkosci podnosisz koło, stwierdzasz ze luźne szprych i zaczynasz dokręcać. a traja nadal zapierdala. też bym zbladł :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: kowall »

winda pisze:jadąc przy większej prędkosci podnosisz koło, stwierdzasz ze luźne szprych i zaczynasz dokręcać. a traja nadal zapierdala. też bym zbladł :mrgreen:
Winda, winda ,na zlocie przy ognisku znajdę cie i wtedy zbledniemy razem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
kowall
Sergeant
Sergeant
Posty: 3203
Rejestracja: 31 paź 2013, 14:00
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: kowall »

Podociągałem szprychy i było prawie ok w jednym miejscu lekko biło ,znalazłem fachowca pokazałem mu felge a on panie jest ok, ja tego bym lepiej nie zrobił ,no to myślę jest git ,wczoraj pomalowałem dzisiaj zakładam ,jazda próbna i KURWA bije, ręce opadają a babki za pięć dni ,załatwiłem dzisiaj inne koło no ale trzeba wypalić tarcze ,zrobić dystanse, wymienić łożyska -mało casu mało casu----- ale się nie poddam jak się nie uda to choćby na tej krzywej feldze ,chodżbym połowę drogi do Babek miał w pionie jechać tylko na tylnich kołach -- będę kurwa będę w BABKACH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: --
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10866
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: Rob_trike »

kowall pisze:Podociągałem szprychy i było prawie ok w jednym miejscu lekko biło ,znalazłem fachowca pokazałem mu felge a on panie jest ok, ja tego bym lepiej nie zrobił ,no to myślę jest git ,wczoraj pomalowałem dzisiaj zakładam ,jazda próbna i KURWA bije, ręce opadają a babki za pięć dni ,załatwiłem dzisiaj inne koło no ale trzeba wypalić tarcze ,zrobić dystanse, wymienić łożyska -mało casu mało casu----- ale się nie poddam jak się nie uda to choćby na tej krzywej feldze ,chodżbym połowę drogi do Babek miał w pionie jechać tylko na tylnich kołach -- będę kurwa będę w BABKACH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: --
wyczuj predkosc przy ktorej najmniej bije i ją trzymaj - ja mam też tak :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
rożek
Member
Member
Posty: 3247
Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:35
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: rożek »

Rob_trike pisze:
kowall pisze:Podociągałem szprychy i było prawie ok w jednym miejscu lekko biło ,znalazłem fachowca pokazałem mu felge a on panie jest ok, ja tego bym lepiej nie zrobił ,no to myślę jest git ,wczoraj pomalowałem dzisiaj zakładam ,jazda próbna i KURWA bije, ręce opadają a babki za pięć dni ,załatwiłem dzisiaj inne koło no ale trzeba wypalić tarcze ,zrobić dystanse, wymienić łożyska -mało casu mało casu----- ale się nie poddam jak się nie uda to choćby na tej krzywej feldze ,chodżbym połowę drogi do Babek miał w pionie jechać tylko na tylnich kołach -- będę kurwa będę w BABKACH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: --
wyczuj predkosc przy ktorej najmniej bije i ją trzymaj - ja mam też tak :mrgreen:
myśle że powyżej 200 nie powinno się nic dziać
Awatar użytkownika
Rob_trike
President
President
Posty: 10866
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:24
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg
Lokalizacja: Radziejów
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: Rob_trike »

u mnie pomiedzy 125 a 130 cisza :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: szprychy

Post autor: winda »

na tyle co Cie znam Kowal to dasz rade :D
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości