Witam po latach

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Awatar użytkownika
BOOM
Posty: 533
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:48
Lokalizacja: MIKOŁÓW
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: BOOM »

Rok temu sprowadziłem traje która miała w papierach PKW a na stacji diagnostycznej i tak mi wbili "motór"bo takie przepisy.Więc zanim cokolwiek sprowadzisz to najpierw pogadaj z diagnostą czy zrobi Ci to tak jak chcesz,bo mnie było wszystko jedno. :D
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Dzięki kolego :D
Awatar użytkownika
Irek
Member
Member
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:56
Lokalizacja: Łabiszyn
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Irek »

Hejka :lol:
Irek
Awatar użytkownika
klapek
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2015, 18:05
Krótki opis: byle do wiosny
Lokalizacja: Odporyszów
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: klapek »

Witaj, ja dopiero zaczynam przygodę z trają i biurokracja... ja buduję swoją od zera i choćbym miał ją w południowej Serbii zarejestrować to tak zrobie :lol: przynajmniej tak podaje moja determinacja :P mam nadzieje, że zgraja urzędnicza w celu udowodnienia potrzeby swojego istnienia choćby pozmienia coś w tych przepisach na naszą korzyść...
Im wolniej jedziesz tym dłużej patrzą
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: custom »

klapek pisze:Witaj, ja dopiero zaczynam przygodę z trają i biurokracja... ja buduję swoją od zera i choćbym miał ją w południowej Serbii zarejestrować to tak zrobie :lol: przynajmniej tak podaje moja determinacja :P mam nadzieje, że zgraja urzędnicza w celu udowodnienia potrzeby swojego istnienia choćby pozmienia coś w tych przepisach na naszą korzyść...
Podoba mi się Twój sposób myślenia .
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
GREGOR
Posty: 5792
Rejestracja: 22 lut 2010, 10:46
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali
Lokalizacja: ŁĘCZNA
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: GREGOR »

nikodem11 pisze:Patrzę na ebayu. Na OLX jest też niezła sprowadzona za 19tysi , dwuosobowa, cena nie podlega negocjacji. Zarejestrowana na samochód. Doszedł mi następny wydatek, bo córcia chce też ,małą traję dla siebie :D .
ja Ci polecę tą trajkę , trzy osobowa z mocnym wodniakiem od transportera , dobry materiał do przeróbek , znam osobiście ten sprzęcik ;
http://olx.pl/oferta/trajka-trike-motoc ... b4269a14eb
Żyj tak, aby Cię potem dobrze wspominali...
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Witam ponownie. Niestety zanim przeczytałem wpis kolegi (praca w delegacji :| ) to ogłoszenie było już nieaktualne. A czy ktoś spotkał się ze zmianą trajki dwuosobowej na trzyosobową po zaostrzeniu przepisów? Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: sekuwawa »

nikodem11 pisze:Witam ponownie. Niestety zanim przeczytałem wpis kolegi (praca w delegacji :| ) to ogłoszenie było już nieaktualne. A czy ktoś spotkał się ze zmianą trajki dwuosobowej na trzyosobową po zaostrzeniu przepisów? Jak to wygląda?
Do zrobienia, ale muszą Ci na to pozwolić dokumenty trajki. Jeżeli masz małe DMC w stosunku do masy własnej trajki to nie upchnie Ci diagnosta 3 miejsc. Na każdego pasażera musisz mieć ładowności ok 100kg więc jak masa trajki 400 a DMC=600 to 3 osoby nie przejdą. Jak z papierów da radę to tylko znaleźć przychylnego diagnostę na okręgowej stacji kontroli i robić przegląd.
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: Tyci »

Z tego co mi wiadomo to diagnosta nie może ingerować w homologacje. Jeśli jest w briefie PKW to tak musi pozostać !
Najbardziej cenie ludzi ,dla których słowo ma większą wartość od pieniądza !
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: sekuwawa »

Tyci pisze:Z tego co mi wiadomo to diagnosta nie może ingerować w homologacje. Jeśli jest w briefie PKW to tak musi pozostać !
Masz rację jeśli chodzi o trajki fabryczne. Przy SAM-ach można zmieniać bo sam to właśnie robiłem w zeszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
BOOM
Posty: 533
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:48
Lokalizacja: MIKOŁÓW
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: BOOM »

W 2014 sprowadziłem fabryczną która miała PKW a i tak zmienili mi na "motór" :?
nikodem11
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2015, 15:14
Lokalizacja: okolice Pajęczna,łódzkie
Kontakt:

Re: Witam po latach

Post autor: nikodem11 »

Dzięki, teraz będę wiedział na co zwracać uwagę :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości