Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Post autor: winda »

patrząc na to ogłoszenie dochodze do wniosku ze za motocyklem spokojnie wejdzie złożony wózek. no chyba ze to wózek dla 'aktywnych"
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
helloween
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2012, 15:41
Kontakt:

Re: Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Post autor: helloween »

winda pisze:patrząc na to ogłoszenie dochodze do wniosku ze za motocyklem spokojnie wejdzie złożony wózek. no chyba ze to wózek dla 'aktywnych"
No właśnie Maciek ma taki wózek :( W tym pi...nym szrocie składa się tylko oparcie i zdejmują koła. Zabiera w pip miejsca w bagażniku i jest tak "niepakowny" jak tylko złośliwe sprzęty być potrafią. Nawet po złożeniu (niewiele to daje) i tak mam w Alhambrze 2/3 bagażnika zajęte i problem z resztą bagażu. Przerobić go nie mogę,bo ma jeszcze gwarancję. Na innym wózku syn nie chce jeździć. I jak tu nie kląć? :evil:
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Post autor: winda »

nie chce na zwykłym bo wygląda jak emeryt. to młody chłopak a na sportowy wózek jest rwanie :wink:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
helloween
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2012, 15:41
Kontakt:

Re: Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Post autor: helloween »

winda pisze:nie chce na zwykłym bo wygląda jak emeryt. to młody chłopak a na sportowy wózek jest rwanie :wink:
No tak! Chyba masz rację :lol: Nie pomyślałem o tym aspekcie - chyba się starzeję :oops:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości