rejestracja

Wskazówki prawne dotyczące trajek.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

wiec niech pominie liczbe kół. Kurwa jesteśmy Polakami. róznimy sie od tych innych pedziów tym, że dajemy radę zawsze bez względu czy to hitler czy tusk nami rządzi, chociaz za hitlera było mniejsze opodatkowanie o ponad połowę. Co za ludzie, ja pierdole.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
grechotka
Posty: 41
Rejestracja: 29 cze 2013, 08:35
Lokalizacja: Szczytniki
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: grechotka »

seradam pisze:ta miała wbity samochód osobowy więc może to jest problemem
dla mnie SAMOCHÓD OSOBOWY to nie inny , a nie miał jeszcze 126p
seradam
Posty: 59
Rejestracja: 10 sie 2012, 15:16
Lokalizacja: mierzyn
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: seradam »

To akurat było na garbusie, ale co za różnica. Jestem w stanie zrozumieć ze chcą ujednolicić kategorie trajek, ale dlaczego coś, co jest zarejestrowane od kilkunastu lat nagle nie może przejść przeglądu. Mam nadzieje ze jest to pojedynczy przypadek, ale faktem jest ze właściciel ma teraz problem, bo jeśli skończy się to tylko na wpisie ze jest to motocykl to OK. gorzej, jeśli ktoś "mądry" stwierdzi ze potrzebne jest nowe dopuszczenie do ruchu i homologacja
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: adaśko »

seradam pisze:To akurat było na garbusie, ale co za różnica. Jestem w stanie zrozumieć ze chcą ujednolicić kategorie trajek, ale dlaczego coś, co jest zarejestrowane od kilkunastu lat nagle nie może przejść przeglądu. Mam nadzieje ze jest to pojedynczy przypadek, ale faktem jest ze właściciel ma teraz problem, bo jeśli skończy się to tylko na wpisie ze jest to motocykl to OK. gorzej, jeśli ktoś "mądry" stwierdzi ze potrzebne jest nowe dopuszczenie do ruchu i homologacja
W najgorszym przypadku pojazd może być wyrejestrowany z urzędu, wcale nie straszę bo miałem taki przypadek , ale na własną prośbę
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: andy »

panowie prawo nie działa wstecz , jesli pojazd był zarejestrowany zgodnie z przepisami obowiązującymi podczas rejestracji to trzeba zmienić stacje diagnostyczną . choć wydaje mi się dziwne że ma wpis ,,samochód osobowy'' może gość jeździ na kwitach od garba
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Luksky »

nie moze poruszac sie taki pojazd po drogach. Jest to rejestracja niezgodna ze stanem faktycznym. Jeżeli ma wpisane SAMOCHÓD OSOBOWY to pierwszy lepszy milicjant zabiera dowód, odsyła do urzędu i pojazd ulegnie automatycznemu wyrejestrowaniu. Nie dopytałem jak wygląda kwestia karno-finansowa, ale pewnie będzie ból dupy.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Czarek-trike »

Trochę z innej beczki, czy ktoś się orientuje jaki może być przybliżony koszt rejestracji motonga sprowadzonego z niemiec. Tzn, jakiś tam heniek łańcuch sprowadza motonga z niemiec i sprzedaje tu w polszy jako osoba prywatna .
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: adaśko »

cos bodajże w granicach 300 plnów,
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: fidel »

Awatar użytkownika
Arek
Vice-President
Vice-President
Posty: 4312
Rejestracja: 29 maja 2011, 20:25
Lokalizacja: Żnin
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: Arek »

Przeczytałem artykuł nawet bez śmiechu. Fidel, jak możesz, obserwuj temat i daj znać, jak to się potoczy...
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: adaśko »

pojazd napędzany silnikiem spalinowym nie przekraczającym 49cm3 i poruszający się z prędkością do 25km/h nie jest pojazdem mechanicznym , zresztą w naszym prawie brak definicji "pojazd mechaniczny" http://www.zielona-gora.po.gov.pl/index ... 1&idp=1465
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: sekuwawa »

Identycznie jest z naszymi rowerami z silnikiem co nie Adaś. Chętnie opłaciłbym OC itd, ale nie bardzo jest możliwość przepchnięcia tak prostej sprawy.
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: rejestracja

Post autor: andy »

można wkupić ubezpieczenie na pojazd wolnobieżny , u nas koleś jeździ meleksem z silnikiem i skrzynią maluch z wykupionym ubezpieczeniem na pojazd wolnobieżny i psiarnia się go nie czepia .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości