przedstawić się chciałem

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Tyci
Posty: 1151
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Tyci »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najbardziej cenie ludzi ,dla których słowo ma większą wartość od pieniądza !
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Luksky »

tyci-pn pisze::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i czego suszy państwowe jedynki?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
yunkers
Treasurer
Treasurer
Posty: 4907
Rejestracja: 31 paź 2009, 21:21
Krótki opis: G.O.P.
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: yunkers »

Luksky pisze:jak juz bym miał wybierać sobie zawód to chciałbym być Łysym z Brazzers.
Luk rozeznaj temat bo może ten Łysy z Brazzers chciał całe życie naprawiać wózki widłowe i jakoś się dogadacie :-)
nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czarek-trike
Posty: 9308
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Czarek-trike »

Luksky pisze:
pawełek pisze:dla kasy i zbaw to najlepiej księdzem zostać

ale ja nie mogłbym uciskać ludzi, którzy mają niewiele i czerpać z tego korzyści jak te sukinkoty maja w zwyczaju.
ksiądz najlepsza fucha w tym pojebanym kraju, zaraz po ukończeniu ichnich studiów masz ''robotę'' i to dożywotnią, zarobki też pewnie nie małe, zakwaterowanie i żarcie w pakiecie, pewnie niezły standard, nie wymagane są dalsze doszkalania, kursy itp. jak się taki kurwa nudzi to jeszcze idzie katechetom w szkołach robotę podpierdolić tzn. uczy religii , do tego lewe nieopodatkowane dochody za różne ceremonie, odwiedziny parafian itp. Jak się nadal nudzi to na lajcie wychodzi do różnych lokalów, wyjazdy itp,
Dobrze mają skurwisyny :wink:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
pawlikTrike
Member
Member
Posty: 7519
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:43
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: pawlikTrike »

Czarek-trike pisze:
Luksky pisze:
pawełek pisze:dla kasy i zbaw to najlepiej księdzem zostać

ale ja nie mogłbym uciskać ludzi, którzy mają niewiele i czerpać z tego korzyści jak te sukinkoty maja w zwyczaju.
ksiądz najlepsza fucha w tym pojebanym kraju, zaraz po ukończeniu ichnich studiów masz ''robotę'' i to dożywotnią, zarobki też pewnie nie małe, zakwaterowanie i żarcie w pakiecie, pewnie niezły standard, nie wymagane są dalsze doszkalania, kursy itp. jak się taki kurwa nudzi to jeszcze idzie katechetom w szkołach robotę podpierdolić tzn. uczy religii , do tego lewe nieopodatkowane dochody za różne ceremonie, odwiedziny parafian itp. Jak się nadal nudzi to na lajcie wychodzi do różnych lokalów, wyjazdy itp,
Dobrze mają skurwisyny :wink:
Czarek, lubisz czarny mat, jeszcze możesz zostać księdzem :lol:
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Czarek-trike
Posty: 9308
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Czarek-trike »

pawlikTrike pisze:(..)

Czarek, lubisz czarny mat, jeszcze możesz zostać księdzem :lol:
mnie by nie chcieli, bo tam trzeba prawą łapą się ''żegnać'' a lewa jest tylko do brania kasy, więc wyszłoby na to, że brałbym tylko kasę.. :lol:
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Sulkyrider »

Czarek-trike pisze:
pawlikTrike pisze:(..)

Czarek, lubisz czarny mat, jeszcze możesz zostać księdzem :lol:
mnie by nie chcieli, bo tam trzeba prawą łapą się ''żegnać'' a lewa jest tylko do brania kasy, więc wyszłoby na to, że brałbym tylko kasę.. :lol:
No to się nadajesz.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4477
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: adaśko »

ale żeby się wybić w tej czarnej mafii trzeba się wypinać ekscelencji biskupowi i obrabiać kapucyna , więc zastanów się :lol:
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Luksky »

zaryzykuję stwierdzenie, że 90% sukienkowców to gorzej niż gender. Zresztą każdy z nich to kurwa, złodziej i dzieciorób.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: winda »

a nie pijak? bo każdy pijak to złodziej!!
nie słyszeliscie ze to powołanie?
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
fidel
Posty: 457
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:22
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: fidel »

winda pisze:a nie pijak? bo każdy pijak to złodziej!!
nie słyszeliscie ze to powołanie?
ja kiedyś dostałem powołanie do wojska. Ale to chyba nie to samo, chociaż było dużo złodziei i pijaków :wink:
ogi;)
Posty: 127
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:18
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: ogi;) »

qwa w armii nie znam nikogo kto byłby absolwentem :D :D :D a może abstynentem
powołanie hehe
lepiej być panem w piekle...
niż sługą w niebie....
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Luksky »

jakie kurwa powołanie?

ale OK, dajmy księżom szansę. Zaczne od siebie. Leszno, ta śmieszna parafia gdzie jako dziecko byłem zmuszany aby uczestniczyc w tym czymś. główny księżulo - czasy kiedy ludziska marzyli o maluszkach. Wczesne lata 80. On miał z datków nowego, białego VW Jettę bodajże. Ten gośc był OK - nie ruchał, albo przynajmniej nie obnosił sie z tym. Ta sama parafia - dwóch jego sługusów, czyt ksieża, ale niżsi rangą. Jeden nazywał się Jane*ki i dymał gosposie Weronikę. Było OK ale gosposia drugiego - Rudego, pryszczatego skurwiela, była zazdrosna i zruchała księdza J. Dymali się jakiś czas, ale potem okazało się, że rudy z ryjem jak świńska dupa - jest bardziej szmalcowny, czyt bardziej okrada katolików. Wyjazdy tu i tam. Pani K zaczeła znowu urzędować i gospodarzyć rudemu - olała księdza J. Ksiądz J. znalazł sobie jeszcze inny obiekt dymania a pani K. cóż :) dzisiaj razem z rudym sługą starca na chmurce moga napisac kamasutrę.

później wybyli wgłąb kraju i straciłem rozeznanie, ale przyszedł nowy proboszcz. Typowy księgowy. później sie wyprowadziłem na szczęscie do Święciechowy i tutaj mnie kurwa mać szlag trafił. Proboszcz ma dwójkę dzieci. Wszyscy o tym wiedzą, ale ciiiisza bo to proboszcz. Każdy zna chłopaków z imienia i nazwiska. Co prawda dzieci niewinne niczemu, wiec nikt nie ma pretensji, ale czarnuch jest mega chujem. Tak zwany podatek kolędowy, czyli chodzi ów chuj i zbiera koperty. Ministranci chodza piechotą - bardzo małe chłopaki. Może max 11 latek mają. a ów dzieciorób w dupe jebany jezdzi od domu do domu Honda Acord 2012 w ciemnym graficie. Niedawno sie okazało że dzieciorób jest powaznie chory - ma nowotwora. Typowy księżulo, ktory wyczytuje kto mu sprzątac ma kościół, kto ma kwiaty kupować, itp. ja na szczęście nie musze uczestniczyc w tym czymś.

a jak mam byc szczery, to poczytajcie sobie Biblie Szatana - o wiele bardziej odpowiada to moim pogladom niż gołąb, ktory dyma dziewice a te rodzą chłopaków, ktorzy chodza po wodzie.


Sorry - strasznie zawzięty ze mnie skurwiel.

jak to sie nazywało?! Powołanie?!?!!?!? Sranie w banie chyba.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: przedstawić się chciałem

Post autor: Luksky »

jak pewnego razu przyjdzie którykolwiek z moich synków i powie, że chciałby byc ministrantem - to kurwa pójdę do księdza i bez pytania tak mu sklepie miskę, że jak dojdzie do siebie to 112 nie wykręci własnoręcznie.


jak to śpiewał S. Krajewski "...czekam na te jedna chwilę...."
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości