WSCHOWA WITA

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: Sulkyrider »

Możesz. Dostaniesz mandat. Możesz nie przyjąć i się odwłać.
Możesz zapłacić i pierdolić - raz na ruski rok 100 czy 200 zł to nie tragedia.
Ja zapłaciłem raz, po czym zrobiłem A.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: Luksky »

Taj pisze:czyli posiadajac B C D plus do wszystkiego E nie moge sobie pojezdzic trajka zarejestrowana na motocykl mimo ze paru policjantow nie uzna tego za motocykl


możesz pojezdzić. Możesz tak samo posiadając B jezdzic cieżarówką. Pytanie jak długo i co potem.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
sekuwawa
Posty: 2011
Rejestracja: 24 paź 2009, 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: sekuwawa »

Taj pisze:czyli posiadajac B C D plus do wszystkiego E nie moge sobie pojezdzic trajka zarejestrowana na motocykl mimo ze paru policjantow nie uzna tego za motocykl
Nie możesz jeździć i tyle. Jak spowodujesz wypadek to wszystko jest po twojej stronie, OC nie wypłaca i to jest najmniejszy problem bo jak przyjdzie Ci komuś fundować rentę to będziesz miał dodatkowo domownika na utrzymaniu do końca życia. Wszystko jest dobrze jak jest dobrze.
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: pawełek »

Taj, widziałeś że w każdym dziale jest przycisk "nowy temat" weź załóż sobie swój i nie denerwuj, spodziewałem się tu przeczytać co innego niż Twoje przechwałki o posiadanych kategoriach. Jaki problem widzisz w zrobieniu A, jeżeli poza tym masz już wszystkie? Denerwujesz skakaniem po tematach, sądzę że nie tylko mnie
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
Taj
Posty: 42
Rejestracja: 18 wrz 2013, 22:31
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: Taj »

no wsumie i masz racje co za problem ze zrobieniem niby nic nauczyc sie testow i zaliczyc jazde
to by mialo sens jak bym mieszkal w pl a nie poza nia

a co do skakania po tematach mmmmmmmmmmm nie widzialem ze to zakazane ?
a jak ktos taki jak ja chce zbudowac traje i potem ja zarejestrowac to musi sie wszystkiego dowiedziec zeby nie robic jednego elementu 200 razy chcialbym wiedziec jak zrobic rame jak wy budujecie jak szukacie amortyzatorow na przedni wachacz czy jak to sie nazywa pchany dowiedzialem sie ze paru z was moze wyciac woda fajne zeczy naczytalem sie i czasem sie odezwe
dowiedzialem sie ze paru policjantow doczepia sie do trajek z rejestracja na motor bo to pojazd jednosladowy a trajka dwu wiec moga miec problem
zreszta jak skoncze budowac opuszcze to forum i nie bede ludzi denerwowal
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: Luksky »

źle zrozumiałeś.

Kilku policjantów nie czepia się że trajka to pojazd dwu czy trzy kołowy i robi jeden czy dwa czy trzy ślady.

Jeżeli masz w dowodzie wpisane MOTOCYKL - obojetnie czy trojkołowy, czy SAM czy pies wie co jeszcze to musisz mieć PJ kat A!

Jeżeli masz wpis SAMOCHODOWY INNY to musisz posiadac kat B!

to wszystko. Wtedy nikt sie nie doczepi z psiarnii.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
pawełek
Posty: 161
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:03
Kontakt:

Re: WSCHOWA WITA

Post autor: pawełek »

Taj pisze: a co do skakania po tematach mmmmmmmmmmm nie widzialem ze to zakazane ?
a jak ktos taki jak ja chce zbudowac traje i potem ja zarejestrowac to musi sie wszystkiego dowiedziec zeby nie robic jednego elementu 200 razy chcialbym wiedziec jak zrobic rame jak wy budujecie jak szukacie amortyzatorow na przedni wachacz czy jak to sie nazywa pchany dowiedzialem sie ze paru z was moze wyciac woda fajne zeczy naczytalem sie i czasem sie odezwe
dowiedzialem sie ze paru policjantow doczepia sie do trajek z rejestracja na motor bo to pojazd jednosladowy a trajka dwu wiec moga miec problem
zreszta jak skoncze budowac opuszcze to forum i nie bede ludzi denerwowal
nie będę zbyniowi tamatu zaśmiecać, więc... http://e-trike.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=3803 zapraszam tutaj
Przed użyciem forum, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub psychologiem, gdyż każdy post niewłaściwie sformułowany lub zinterpretowany, może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość