No to tutaj

Od tego należy zacząć, kilka słów o sobie..
Awatar użytkownika
andy
Posty: 1003
Rejestracja: 17 sie 2012, 11:19
Krótki opis: Jest nikim ten kto nie ulepsza świata.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: andy »

powitać :mrgreen:
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: Czarek-trike »

Luksky pisze:
kecik1993 pisze:
Marek49 pisze:Powitam i ja niesforną młodzież :D :D
Młodzież nie młodzież pare lat i od nas będziecie uzależnieni. A tak na serio to uparty jestem ale nie aż tak
nie przesadzaj. Rownie dobrze można powiedzieć, że Ty będziesz uzależniony od naszych dzieci. Młodzież teraz to etatowi bezrobotni, spece od marketingu, mgr inż od spraw niepotrzebnych pchający paleciaka w Lidl'u. Jak mam widzieć w nich wsparcie mojej starości to trzeba uciekac stąd szybko.
czy starzy czy młodzi, rząd nas wszystkich równo w dupę pierdoli, jakby teraz ci młodzi zaczęli porządnie zarabiać , to ci starzy i tak chuj nie emeryturę dostaną, bo gdzieś po drodze kasa zniknie i kolejny skurwiel kupi sobie i swojej bandzie nowe auta telefony i cholera wie co jeszcze . Pazerność tej jebanej mafii nie zna granic....
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: winda »

witaj witaj
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
kecik1993
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2013, 00:14
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: kecik1993 »

Czarek-trike pisze:
Luksky pisze:
kecik1993 pisze:
Marek49 pisze:Powitam i ja niesforną młodzież :D :D
Młodzież nie młodzież pare lat i od nas będziecie uzależnieni. A tak na serio to uparty jestem ale nie aż tak
nie przesadzaj. Rownie dobrze można powiedzieć, że Ty będziesz uzależniony od naszych dzieci. Młodzież teraz to etatowi bezrobotni, spece od marketingu, mgr inż od spraw niepotrzebnych pchający paleciaka w Lidl'u. Jak mam widzieć w nich wsparcie mojej starości to trzeba uciekac stąd szybko.
czy starzy czy młodzi, rząd nas wszystkich równo w dupę pierdoli, jakby teraz ci młodzi zaczęli porządnie zarabiać , to ci starzy i tak chuj nie emeryturę dostaną, bo gdzieś po drodze kasa zniknie i kolejny skurwiel kupi sobie i swojej bandzie nowe auta telefony i cholera wie co jeszcze . Pazerność tej jebanej mafii nie zna granic....
A no niestety ciężko. Może coś kiedyś zmieni się
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7989
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: custom »

Witaj sąsiad , wreszcie zawitałeś. Załóż swój temat z budowy , daj fotki .
Pokaż chłopakom co skleciłeś bo słyszałem , że zimą chcesz zmienić wygląd trajeczki.
Omne Trinum Perfectum.
kecik1993
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2013, 00:14
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: kecik1993 »

custom pisze:Witaj sąsiad , wreszcie zawitałeś. Załóż swój temat z budowy , daj fotki .
Pokaż chłopakom co skleciłeś bo słyszałem , że zimą chcesz zmienić wygląd trajeczki.
Nic nie przerabiam biorę się tylko za SHL tą z 54 r by zrobić i teraz do kolekcji vn 900 dodaje sobie
trikelee
Posty: 254
Rejestracja: 01 gru 2012, 21:45
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: trikelee »

Witam i ja
Awatar użytkownika
Skorpion
Posty: 210
Rejestracja: 25 sty 2012, 20:06
Kontakt:

Re: No to tutaj

Post autor: Skorpion »

WITAJ Z ROZTOCZA :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości