Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
Awatar użytkownika
mazda
Posty: 950
Rejestracja: 27 sty 2007, 20:52
Krótki opis: Kupic, sprzedac, zamienic - handlarz doskonał
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: mazda »

Co wy się tak tego kaszlaka czepiacie. Małe ,tanie, zwinne a że lata tylko 100km/h
No cóż jeden woli zapierdalać a drugi ruchać obce żony. Buduj na kaszlaku, przeżyje niejednego garbusa a za remont silnika garba można zbudować cała trajke na maluszku :mrgreen:
Budowa Trajki jest jak film pt. " Niekończąca się opowieść "
BimBer1988
Posty: 161
Rejestracja: 03 lip 2011, 10:18
Lokalizacja: Zawada k. Olkusza
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: BimBer1988 »

Popieram mazdę
Buduj ma maluszku :) Zrobisz, pojeździsz, a jak mocy będzie mało to zapniesz jakiegoś fiacika pod skrzynie i wystarczy :)
]:->
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: Luksky »

Maluch, jak maluch. Widywałem zloty, gdzie traje na maluszkach objezdzały te garbowe sromotnie :) Tylko z traja maluchowa jest problem taki sam z żonami. Zawsze ten obok będzie miał ładniejszy, szybszy, zrywniejszy, cieplejszy model niż nasz.
100km/h nie jezdza maluszkowe, bo spokojnie sie bujnie do 136km/h, tylko bez wentylatora z lekkich stopów bedzie słychac zajebisty łomot i dużo czesci leci na boki. to znak, że alternator przeszedł do lotnej fazy skupienia. Pomaga lekki wentylator albo duże koło altka. Miałem jedno i drugie i można było pałowac do odcięcia :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Czarek-trike
Posty: 9312
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: Czarek-trike »

Tyle nam rząd fotoradarów i innych cudów niewidów dopierdoli,że i tak wszyscy będziemy jeździć z tą samą (przepisową) prędkością :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: Luksky »

Czarek-trike pisze:Tyle nam rząd fotoradarów i innych cudów niewidów dopierdoli,że i tak wszyscy będziemy jeździć z tą samą (przepisową) prędkością :D

Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Jade przez wieś, obowiazuje 40, wiec jadę 40. Wyprzedza mnie Tico, ktore za 500metrow skreca do domu w prawo. Może i fotoradarów jest dużo, ale stawki mandatów powinni dowalić jak w Rzeszy. Dla takich buców co nie potrafia czytać od 500eu wzwyż. Kurwa wioska to wioska, dziecko wybiegnie z sankami, itp i tragedia gotowa.

a żeby sie nie zapominac to mam w aucie właczona automape i Yanosika, w nosie mam fotoradary....
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14836
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: winda »

pewnie ze trzeba przestrzegać. wiecie jak ja jeżdze :mrgreen:
problem polega na czymś innym.
na tym ze radar stoi na ładnej długiej prostej zamiast przy szkole czy przejściu.
że ograniczenia postawione na czas remontu drogi stoja kilka miesięcy po remoncie a przy nich radar
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: Luksky »

winda pisze:pewnie ze trzeba przestrzegać. wiecie jak ja jeżdze :mrgreen:
problem polega na czymś innym.
na tym ze radar stoi na ładnej długiej prostej zamiast przy szkole czy przejściu.
że ograniczenia postawione na czas remontu drogi stoja kilka miesięcy po remoncie a przy nich radar
potwierdza to tezę, że milicja obywatelska jest tak samo obywatelska jak platforma. Generalnie widzę, że każdy opłacany z MSWiA ma cos nie halo z beretem i cierpiał w dzieciństwie bardzo, gdyż stając sie dorosłym zrobił sie wrogiem ludu. Nie dotyczy strażaków, gdyz Ci zasługuja na najwiekszy szacunek. Reszta do plucia co najwyzej.

Fotoradary i mandaty nie służa polepszeniu bezpieczeństwa, tylko mają zarabiać dla tusiaczka na loty do domciu samolocikiem i dla tego małego, łusego na kolagen na łeb.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7990
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: custom »

mazda pisze:Co wy się tak tego kaszlaka czepiacie. Małe ,tanie, zwinne a że lata tylko 100km/h
No cóż jeden woli zapierdalać a drugi ruchać obce żony. Buduj na kaszlaku, przeżyje niejednego garbusa a za remont silnika garba można zbudować cała trajke na maluszku :mrgreen:
Nigdy nie twierdziłem , że garbowe traje są naj
Chciałem tylko zwrócić uwagę , że roboty na kaszlu jest tyle samo co np. na omedze mechaniora a efekt zerowy jeżeli chodzi chociażby o wartość pojazdu.
Cena zakupu gratów ? Nieznacznie wyższa jeżeli dobrze poszukać .
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1880
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: andrzejqs »

normalna Ewolucja (łac. evolutio – rozwinięcie, rozwój) – ciągły proces, polegający na stopniowych zmianach cech gatunkowych kolejnych pokoleń wskutek eliminacji przez dobór naturalny. stosunek spalania paliwa do jego ceny, moc,cena części zamiennych (2silnika) ,dostępność części, przepisy prawne normy.

morał - nasze nowe motorki same odejdą w niepamięć z braku części ,albo po wprowadzeniu normy euro 13 będą ewoluowały w kierunku silników elektrycznych
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
krobia
Posty: 3506
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:31
Lokalizacja: Krobia k.Torunia
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: krobia »

andrzejqs pisze:
morał - nasze nowe motorki same odejdą w niepamięć z braku części ,albo po wprowadzeniu normy euro 13 będą ewoluowały w kierunku silników elektrycznych
:shock: :shock: :shock:
OJP :!: :!: teraz tos mnie chłopie załamał :(
Ale to nic ,twardym trzeba być a nie mientkim,nie dam się....
Właśnie wczoraj nabyłem Samsunga Solida,myśle ,że to bedzie dobry dawca! Tani ,elektryczny,bateria długo wytrzymuje tak więc chyba spełniam wymogi.
Już nawet mam koncepcje wyglądu końcowego,tylko nie mogę dopasować do całości lusterek wstecznych :wink:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: budyn »

Luksky pisze:Maluch, jak maluch. Widywałem zloty, gdzie traje na maluszkach objezdzały te garbowe sromotnie :) Tylko z traja maluchowa jest problem taki sam z żonami. Zawsze ten obok będzie miał ładniejszy, szybszy, zrywniejszy, cieplejszy model niż nasz.
100km/h nie jezdza maluszkowe, bo spokojnie sie bujnie do 136km/h, tylko bez wentylatora z lekkich stopów bedzie słychac zajebisty łomot i dużo czesci leci na boki. to znak, że alternator przeszedł do lotnej fazy skupienia. Pomaga lekki wentylator albo duże koło altka. Miałem jedno i drugie i można było pałowac do odcięcia :)
Dasz rade Batmanie!!!??? TY wiesz e ci nie ot :lol: puszcze
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bay
Awatar użytkownika
andrzejqs
Posty: 1880
Rejestracja: 10 kwie 2011, 18:22
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: andrzejqs »

No to ja mam kosiarkę 1000 W ale nie mogę rozwiązać problemu przedłużacza
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
budyn
Posty: 777
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:46
Krótki opis: Maczeta !
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: budyn »

andrzejqs pisze:No to ja mam kosiarkę 1000 W ale nie mogę rozwiązać problemu przedłużacza
To Batman vel Luck? załatwi sprawe da rade zresztą musi dac i huj
Bay
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Poloneza czas zacząć, a raczej trajkę!

Post autor: Sulkyrider »

Budyń, zaczynasz sie robić męczący.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości