"TRIKE ASSISTANCE", pomoc na drodze....

Luźne rozmowy na temat trajek!
Zablokowany
Czarek-trike
Posty: 9297
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

"TRIKE ASSISTANCE", pomoc na drodze....

Post autor: Czarek-trike »

Propozycja luka ''Ta mapa skąd jestesmy powstała z myslą własnie o tym aby każdy widział, gdzie, kto, skąd jest i w razie czego pomogł. Proponuję powymieniac sie nr telefonów, jednak nie róbmy tego na ogolnym forum. Może sporządze listę chętnych do pomocy + numery telefonów?
KTO, SKĄD, NR TELEFONU.

aha, telefon czynny 24h trza mieć
''
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009, 22:25 przez Czarek-trike, łącznie zmieniany 3 razy.
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Wiktor pisze:luk moj numer masz wiesz co robic :mrgreen:
sie robi.....

juz jest nas 6szt.

Nie wiem czy zasady sa jasne. Co prawda nie seplenię ani nie reram (jak niektore darmozjady) ale sprawa wyglada tak:

- robię listę ludzi, ktorzy sa chętni do pomocy swoim przyjaciołom z forum na terenie kraju.
- każdy chętny do pomocy udostępnia swój nr telefonu i miejscowość.
- promień pomocy to sprawa indywidualna wiec nie bedziemy pisać tyle i tyle km.
- liste otrzymuja TYLKO I WYŁACZNIE osoby, ktore sie na nią wpisały, tym sposobem nie udostępniamy swoich namiarów i tel osobom postronnym.
- lista jest prowadzona przeze mnie i jak sie uzbiera więcej niż 10 osób (na razie jest 6) to rozpoczne rozsyłanie do wszystkich zainteresowanych.
- prosze podawać: KTO, TELEFON, SKĄD

uczestnictwo jest dobrowolne, co najwyzej grozi pijaństwem :)
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Lista juz powstała i każdy zainteresowany ja otrzymał przez PW. Jeżeli ktoś jest skłonny do pomocy - prosze o stosowne info z podaniem danych wymaganych do umieszczenia go na liście. Od tego czasu będzie on otrzymywał listę wraz z aktualizacjami, jak pozostała część członków TRIKE ASSISTANCE. Mam nadzieję, że ta sprawa jest jasna?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: Devil »

Co do kolorow assistance kazdy kto nalezy moze w swoim profilu w tytule uzytkownika napisac drukowanymi literami zobaczcie na moj profil chyba fajnie
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Do wszystkich z ASSISTANCE

Post autor: Devil »

Mam Prosbe do wszystkich z assistance i tych ktorzy chca dolaczyc.
Zmieniam troszke liste i potrzebuje konkretnie miejscowosc w ktorej kazdy mieszka bo nie wszystkie sa jesli jest jakas mala prosze podac wieksza no i nie mam wojewodztw
Chce zrobic tak by pierwsze bylo wojewodztwo na liscie bedzie latwiej znalezc kogokolwiek
Mysle tez ze liste trzeba bedzie umiescic na forum zeby byla mozliwosc wydrukowania i jednoczesnie aktualizowania jesli beda dochodzic nowi czlonkowie.
Namiary poprosze przesylac na moje PW
Dzieki
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: Devil »

Dla tych ktorzy nie wiedza co to ASSISTANCE

To taka nasza kolezenska pomoc w razie jak ktos sie gdzies wybierze Trajeczka w polskie i niestety cos nawali to po to mamy te liste ASSISTANCE zeby sie zwrocic do najblizszej osoby z tej listy o pomoc a oczywiscie ta osoba nie bedzie zciemniac tylko w jakis sposob nam pomoze
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Post autor: Luksky »

Jedna uwaga a raczej spostrzeżenie. Udostepniamy swoje usługi tylko ludziom, ktorzy sa chetni na niesienie pomocy innym. I tak, jeżeli "Kazik z Kaczkowa" lub "Jurand spod Spychowa" nie jest w Assistance a wymaga aby go ratowac w opałach to troche nie fair. Jak to widzisz?
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Devil
Posty: 2704
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:35
Krótki opis: *TRAJKERS*
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: Devil »

Luksky pisze:Jedna uwaga a raczej spostrzeżenie. Udostepniamy swoje usługi tylko ludziom, ktorzy sa chetni na niesienie pomocy innym. I tak, jeżeli "Kazik z Kaczkowa" lub "Jurand spod Spychowa" nie jest w Assistance a wymaga aby go ratowac w opałach to troche nie fair. Jak to widzisz?
No Luk tego nie pisalem bo to chyba jest jasne!!!!Kazdy bedzie mial liste dostepna i bedzie wiadomo kto na niej jest a jezeli nie to mozemy tak zrobic ze jak chcecie to moge wszystkim wyslac liste na PW lub meila Tylko jak ktos bedzie dochodzil to trzeba bedzie na nowo wysylac.moge to robic niema problema

Albo inaczej ale to niech wszyscy zdecyduja :

Awaria telefon do mnie ja podaje kto najblizej




Czekam na decyzje
Decyzja zapadła. Devil, jesteś koordynatorem ASSISTANCE
Ostatnio zmieniony 31 paź 2009, 16:06 przez Devil, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości