Trajka 2013

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.
Czarek-trike
Posty: 9309
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:13
Krótki opis: NO BAR, TO FAR
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: Czarek-trike »

stanley68a pisze:... na garba dobry silnik trzeba co najmniej 2.500 ..
zobacz moją drugą traję, jest robiona na przednionapędowcu- mondeo mk 1 1.8 115km w automacie, całe jeżdżące auto, z niemieckim glejtem, kupione od kogoś wyniosło mnie 2000zł w tym dojazd w te i z powrotem (czyli zatankowanie mojego auta+ nowego nabytku) i jest zajebissty dawca bo masz w oryginale bez kombinowania silnik skrzynie ostrzęt wszelaki, zawias kompletny, elektryke,hamulce cuda wianki robisz tylko rame, karoserie, zawias przedni ,modyfikujesz ''letko'' elektryke i zapierdalasz :D
It's not a hobby
It's a fucking lifestyle
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 3675
Rejestracja: 02 gru 2006, 21:16
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: bandit »

Czarek o to właśnie mi chodzi. Oryginalny napęd z jednego dawcy i bez pierdzielenia się.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: Luksky »

wahacze po 30zł? Najtaniej kupiłem po 98zł za sztukę. Częsci od pryszcza nie sa tańsze niz np części do Golfa2, wrecz przeciwnie, czesci do kaszla zaczynaja byc droższe.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
dzizes
Posty: 82
Rejestracja: 12 wrz 2011, 22:57
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: dzizes »

a ja się proszę sprzedawców, co by łaskawie podzwonili po hurtowniach za tłokami do kibla. we wtorek mi dadzą znać. fakt - są pierścienie jeszcze, łańcuch rozrządu i inne duperele, ale bez tłoków to ja se nie pojeżdżę :oops:
jak coś źle mówie, to znaczy, że mówie źle
Awatar użytkownika
mechanior
Member
Member
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lip 2010, 23:57
Lokalizacja: Ornontowice
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: mechanior »

Czarek-trike pisze:
stanley68a pisze:... na garba dobry silnik trzeba co najmniej 2.500 ..
zobacz moją drugą traję, jest robiona na przednionapędowcu- mondeo mk 1 1.8 115km w automacie, całe jeżdżące auto, z niemieckim glejtem, kupione od kogoś wyniosło mnie 2000zł w tym dojazd w te i z powrotem (czyli zatankowanie mojego auta+ nowego nabytku) i jest zajebissty dawca bo masz w oryginale bez kombinowania silnik skrzynie ostrzęt wszelaki, zawias kompletny, elektryke,hamulce cuda wianki robisz tylko rame, karoserie, zawias przedni ,modyfikujesz ''letko'' elektryke i zapierdalasz :D
Według mnie to najlepsza metoda budowy traji, chyba że ktoś lubi sobie stwarzać problemy.
Mówić nie myśląc, to tak jak strzelać nie celując.
stanley68a
Posty: 175
Rejestracja: 27 lis 2011, 17:42
Lokalizacja: Żarki
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: stanley68a »

Luksky pisze:wahacze po 30zł? Najtaniej kupiłem po 98zł za sztukę. Częsci od pryszcza nie sa tańsze niz np części do Golfa2, wrecz przeciwnie, czesci do kaszla zaczynaja byc droższe.
Ja mam dojscia do churtowni i biore tam po cenach ktore maja sklepy . linka chamulcowa kosztuje chyba 10 a po 8 kupowalem zabieraki i w podobnej cenie przegoby :mrgreen: :mrgreen:
FIREMAN
Awatar użytkownika
Bogdan7
Posty: 92
Rejestracja: 04 lut 2010, 19:47
Lokalizacja: Pomorskie -Koszwały
Kontakt:

Re: Trajka 2013

Post autor: Bogdan7 »

Devil pisze:U Bogdana 7 lezy V12 mesia
V12 BMW :mrgreen: ale to na następną traje z tym silnikiem zamontowanym z tyłu :evil:
Dzięki Bogu za edycję ludzie uważali by mnie za karła :-) :-) ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 4 gości