Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznawcy?

Wskazówki prawne dotyczące trajek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adaśko
Posty: 4476
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:08
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: adaśko »

niewiele więcej nie pamiętam ile ale niewiele a za przegląd to 80 zł płaciłem ostatnio
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
winda
Secretary
Secretary
Posty: 14812
Rejestracja: 25 kwie 2009, 18:31
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: winda »

Customku rób na samochodowy.tobie to lotto ale masz kolegów którym nie :wink:

a moze mnie adoptujesz na miesiąc? :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7971
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: custom »

winda pisze:Customku rób na samochodowy.tobie to lotto ale masz kolegów którym nie :wink:

a moze mnie adoptujesz na miesiąc? :mrgreen:
Będę chciał tak zarejestrować , jak po drodze coś się nie spierdoli . Sprzedać też łatwiej potem.
Omne Trinum Perfectum.
wisnia
Posty: 1794
Rejestracja: 31 sie 2009, 09:48
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: wisnia »

custom pisze:Wygląda na to,że jest u mnie zajebisty diagnosta .Nie dość , że opinia rzeczoznawcy nie jest mu w ogóle potrzebna to jeszcze chce mi zarejestrować na samochodowy inny. W sumie mi to lotto jak bedzie zarejestrowana bo mam parę kategorii ale chyba będzie łatwiej sprzedać jako samochodowy inny ,co nie ?
Poza tym gość jest pozytywnie nastawiony do samów , chce przyjechać i zobaczyć maszynę :D
Weź pod uwagę też kontrolę upierdliwego pana w białej, bądź zielonej czapce i gdy stwierdzi stan obecny niezgodny ze stanem w dowodzie rejestracyjnym ma prawo dać zakaz poruszania i laweta.
zapraszam: www.zabytkowe-motocykle.eu
Awatar użytkownika
custom
Member
Member
Posty: 7971
Rejestracja: 11 paź 2009, 18:00
Krótki opis: TRAJKERS
Lokalizacja: Parzymiechy
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: custom »

wisnia pisze:
custom pisze:Wygląda na to,że jest u mnie zajebisty diagnosta .Nie dość , że opinia rzeczoznawcy nie jest mu w ogóle potrzebna to jeszcze chce mi zarejestrować na samochodowy inny. W sumie mi to lotto jak bedzie zarejestrowana bo mam parę kategorii ale chyba będzie łatwiej sprzedać jako samochodowy inny ,co nie ?
Poza tym gość jest pozytywnie nastawiony do samów , chce przyjechać i zobaczyć maszynę :D
Weź pod uwagę też kontrolę upierdliwego pana w białej, bądź zielonej czapce i gdy stwierdzi stan obecny niezgodny ze stanem w dowodzie rejestracyjnym ma prawo dać zakaz poruszania i laweta.
Znaczy co sugerujesz Wisienka , mam na siłę rejestrować na motocykl trójkołowy ?
Omne Trinum Perfectum.
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: Luksky »

Niekoniecznie, jest wiele jezdzacych jako Samochodowy Inny, a psiarnia jest tak tępa że guzik ma pojecie - czyli ograniczaja sie do sklecenia w swoich główkach słowa z liter i na tej podstawie wysuwają twierdzenie odnosnie kat prawa jazdy. Jakby pies byl inteligentny to by prawo stosowal takie jak tutaj ostatnio padlo - cala eurokupa jezdzi na B ale w PL musi byc inaczej bo psy maja za mało komorek. Jeszcze ktos jest kto ma zarejestroweany jako Motocyklowy Inny, itp. Nie robcie z psów profesorow, tak sie nie da.
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
Sulkyrider
Posty: 11800
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:05
Krótki opis: Rekwizytor
Lokalizacja: Poznań od strony Azji
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: Sulkyrider »

A.C.A.B.
Nie mieszajcie panowie przepisów z wiedzą stójkowego. Widzimisię mundurowego nie jest chyba wyrocznią.
Nie ważne co masz pod dupą. Ważne co pod kaskiem.
T F F T
Luksky
Posty: 16265
Rejestracja: 06 cze 2007, 00:14
Krótki opis: Życie to piękne, ludzie są wspaniali...
Lokalizacja: Święciechowa
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: Luksky »

Tez prawda. Niech czaja sie w krzakach a my robmy swoje :wink:
T F F T
A C A B
"...nie każdy facet z widłami, to Posejdon..."
Awatar użytkownika
krzysiek1105
Posty: 511
Rejestracja: 28 lip 2010, 14:19
Krótki opis: Mówią mi BAYRON :)
Lokalizacja: Wójcice woj.Opole
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: krzysiek1105 »

A moze by tak jakas petycje gdzies skierowac....moze do Brukselki, zeby nasze porabane przepisy wkoncu zrownali z EU, bo chyba jak sie nie myle to juz jakis czas jestesmy w tej dziwnej "organizacji"....chyba ze sie myle to mnie poprawcie. Bo skoro Niemiac,Austryjak, i inny ob. EU moze na B smigac traja, to Polak kim jest w tej spolecznosci, od macochy???
To jest pogwalcenie praw obywatelskich i unijnych.
"edit"
Przepraszam, ale po przeczytaniu tego tematu po raz czwarty stwierdzam ze jestesmy ....My Polacy, jak od macochy, i jestem za tym zeby wyslac urzedasow na doksztalcenie do krajow bardziej cywilizowanych...
Jesli kogos urazilem to przepraszam, ale tak mysle
Idę własną drogą ,bo tylko taką znam.
... _ _ _ ...
Awatar użytkownika
monika2012
Posty: 177
Rejestracja: 08 lip 2012, 20:11
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: monika2012 »

Witam ,przeczytałam parę waszych mądrych sugestii i wniosków i powiem wam szczerze,że ja nie wysyłała bym nikogo na dokształcenie,bo po tym jak sprowadziłam obie trajki z Niemiec i zakręciłam tych durnych urzędasów to teraz moge śmiać się w twarz policji i innym.A jak zaczną sie uczyć i czytac dokładnie przepisy to juz w ogóle sie pogubia i oszaleją z namiaru wiedzy:):):)
Nie wiem czy ja trafiłam na takich przepraszam idiotów ale bez pasów i atestów na nie zarejestrowałam obie na pojazd samochodowy inny.I nikt niczego nie sprawdzał tylko pisali jak im dyktowałam,jedynie urzędnicy celni wymyslili,że chcą obie zobaczyć a skończyło sie na sesji fotograficznej i z głowy:):):)
Trzy koła... dwa serca... jedno życie...
Awatar użytkownika
maciey
Posty: 1441
Rejestracja: 11 lip 2010, 16:26
Krótki opis: Narzędziem pracy artystów jest...DŁUTO!!!
Lokalizacja: Zadupie koło Chełmna
Kontakt:

Re: Czy jest ustawowa konieczność uzyskania opini rzeczoznaw

Post autor: maciey »

Monika ja bym Tobie nawet skuter wodny zarejestrował na samochodowy inny :!:
Z Trajką jest jak z babą...jak się raz za nią zabierzesz to do końca życia będziesz się pierdolił!
Niekoniecznie z tą samą...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości